Youtube Videoları Nasıl İndirilir ?

Youtube Videoları Nasıl İndirilir ?

Youtube Video indir me işlemi için, yardıma mı ihtiyacınız var ? Youtube Videoları Nasıl İndirilir ? sorusunun cevabını arıyorsanız sizlere harika bir youtube video indirme rehberi hazırladık. Youtube, günümüz dijital çağının en fazla gündem olan platformları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Son yıllarda dikkat çeken yükselişinin sebebi ise kullanıcılarına para kazandırıyor olmasıdır. Gündemi sıklıkla kazandırdığı paralar ile meşgul etse de temel olarak sunmuş olduğu hizmet göz ardı edilmemelidir.
Dijitalleşen dünyanın en fazla ihtiyaç duyulan alanı şüphesiz ki video içerik platformlarıdır. Birçok alanda içerik barındıran platformlar arasında en başarılısı ve kullanımı en kolay olanı Youtube’dur. İçerisinde barındırdığı sayısız video içerikle, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına çözüm üretebilmektedir. Kullanıcılar kendi ürettikleri video içerikleri paylaşma imkânı bulurken, bir yandan da sayısız eğlenceli içerikle güzel zamanlar geçirmektedir. Birçok kullanıcı ise bu platform üzerinden izlemiş olduğu içerikleri daha sonra yeniden izleyebilmek adına cep telefonuna yüklemek istemektedir. Bu sebeple Youtube videolarını nasıl indirip izleyebileceğiniz konusunda sizin için oldukça iyi bir araştırmalar yaptık.

YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

Youtube Video içerik platformu olarak ön plana çıkmaktadır, videolarının indirilebilmesi konusunda bir özellik sunmadığı bilinmelidir. Site ve mobil uygulama içerisinde kullanıcıların daha fazla zaman geçirmesi, bir video izledikten sonra benzer konudaki başka bir videonun izlenmesi platformun temel hedefidir. Bu sebeple platformdan uzaklaştıracak her türlü özellikten kaçınılmaktadır. Fakat uygulamanın kendi hizmeti olmasa da bu alanda hizmet veren site ve uygulamalar mevcuttur. Youtube videolarını başarılı bir biçimde indirebilme konusunda tavsiye edilebilecek yöntem şudur:

Savefrom.net İnternet Sitesi
Tüm sosyal medya platformları için video indirme hizmeti bulunan Savefrom, Youtube videolarının da indirilmesine olanak sağlamaktadır. Bağlantı kopyalama yöntemini temele alarak hizmet veren site, farklı bir biçimde daha çalışabilmektedir. Bunun için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

 • Google Chrome mobil internet tarayıcınız üzerinden www.youtube.com adresine giriniz.
 • Adrese girdikten sonra otomatik olarak mobil sürüm siteye yönlendirileceksiniz.
 • Tarayıcınızın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine tıklayınız.
 • Ardından “Masaüstü sitesi” seçeneğine tıklayınız.
 • Youtube sitesinin bilgisayar kullanımında olduğu biçimiyle görüntüsü açılacaktır.
 • İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz ve açınız.
 • Adres çubuğu kısmında yer alan site linkine tıklayınız.
 • Linki düzenlemek için sağ kısımda yer alan kalem simgesine tıklayınız.
 • Linkin www. olarak devam eden kısmında, noktadan sonra ss yazınız ve o adrese gidiniz.
 • Oluşturulacak olan link “https://www.ssyoutube.com/… biçiminde olacaktır.
 • Düzenleme işlemini başarılı bir biçimde gerçekleştirmeniz durumunda otomatik olarak tr.savefrom.net adresi açılacaktır.
 • İndirmek istediğiniz videonun yanında yer alan kalite kısmını düzenleyebilir, ardından “İndir” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Youtube Video indirme uygulaması

Youtube videoları nasıl indirilir konusu ile ilgili mobil bir uygulama belirtmek oldukça zor bir durumdur. Uygulama mağazaları içerisinde yer alan birçok uygulama tam anlamıyla görevini yerine getirememektedir. Bunun dışında ise bir Google ürünü olan Youtube için usulsüz indirme işlemleri sağlamasından dolayı sürekli olarak kapatılmaktadır. Beğenilen bir videonun bilgisayara indirilmesi daha kolay olurken, mobil cihazlara indirilmesi uygulama yetersizlikleri sebebiyle biraz daha zor olmaktadır. Kullanıcıların bu durumda tercih etmesi gereken en uygun yol internet siteleridir. Bu alanda hizmet veren birçok internet sitesi yer almaktadır. Yapılması gereken şey, indirilmek istenen videonun bağlantı adresini kopyalamak ve o sitelerdeki indirme alanına eklemektir. Bu sebeple, uzun süredir başarılı bir şekilde hizmet veren Savefrom sitesi tek tavsiye olarak belirtilmiştir.

Bunlarda ilginizi çekebilir;


Bunlarda ilginizi çekebilir1 Yorum

 • Kürşat tarihinde bunu söyledi;

  Youtube video indirmek isteyenler için güzel bir site buldum. Çok hızlı bir şekilde videoları indirebiliyorsunuz. Programsız video indirmek çok rahat gerçekten. Ayrıca Youtube videolarını mp3 olarak indirme şansınız mevcut. Kolay bir şekilde youtube video indirmek için tıklayın. https://videoindir.net/youtube


 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  *

  *

  *