Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,72 1,36%
EURO
35,01 0,27%
ALTIN
2.433,27 2,28%

Yabani dizisi Rüya kim, nereli, kaç yaşında? Yabani Rüya'nın gerçek hikayesi

Yabani dizisinde Rüya karakterine hayat veren Simay Barlas, 7 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun olan genç oyuncu, eğitim aldığı alanda kendini geliştirerek farklı film ve dizi projelerinde yer almıştır. Simay Barlas, yetenekleri ve oyunculuk performansı ile dikkat çekmiş ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Yabani dizisi, Simay Barlas'ın kariyeri ve hayatı hakkında merak edilenler haberimizde

Yayın Tarihi: 26.12.2023 20:00
Güncelleme Tarihi: 26.12.2023 20:43

Yabani dizisi Rüya kim, nereli, kaç yaşında? Yabani Rüya'nın gerçek hikayesi

Fox TV'nin yeni sezona damga vuran dizisi Yabani, her bölümüyle seyircilerin dikkatini çekiyor. Halit Özgür Sarı ve Simay Barlas'ın başrollerini üstlendiği dizi, Rüya karakteriyle Simay Barlas'ı izleyiciyle buluşturacak. Simay Barlas, Yabani dizisinde zengin ve güçlü bir ailenin kızı olan Rüya karakterini canlandıracak. Rüya'nın hayatı, sokaklarda büyümüş olan ve ailesine geri dönen Yaman ile tanışmasıyla değişecek. Simay Barlas'ın başarılı performansı ve etkileyici oyunculuğuyla dikkat çeken Rüya karakteri, izleyicilere sürükleyici bir hikaye sunmayı amaçlıyor.

yabani

SİMAY BARLAS KİMDİR?

Simay Barlas, 7 Mayıs 1999 tarihinde İstanbul'da doğmuş ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2014 yılında başlayan Barlas, Paramparça dizisi ile ilk kez ekranlarda yer aldı. Hayat Bazen Tatlıdır, Adı Efsane, Zalim İstanbul, Dijital Esaret, Bir Annenin Günahı ve Aziz gibi önemli projelerde rol almıştır. 2023 yılında yayınlanan Ömer dizisinde canlandırdığı Süreyya karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.

Simay Barlas, İngilizce bilgisinin yanı sıra müziğe de ilgi duymakta olup sosyal medyada aktif bir şekilde paylaşımlar yapmaktadır. Instagram hesabında 2.1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Yabani dizisiyle bir kez daha izleyici karşısına çıkan Simay Barlas, kariyerine güçlü bir karakterle devam ediyor.

yabani