Toz deterjan stoklamak isteyenler 21 Kasım’da Bim marketlerin önünde izdiham yaratacak! Bu deterjan kapış kapış gidecek

Bim market zincileri kasım ayının ortalarına doğru gelmişken yayınlamış olduğu katalogda, toz deterjana ihtiyacı olan vatandaşların yüzlerini güldürdü. Toz deterjanın yanı sıra bir çok temizlik ürünlerine indirimli şekilde kataloğunda yer veren Bim marketlerin önünde 21 Kasım tarihinde izdiham yaşanacak.

Toz deterjan stoklamak isteyenler 21 Kasım’da Bim marketlerin önünde izdiham yaratacak! Bu deterjan kapış kapış gidecek

Bim Marketler temizlik ürünlerinde başlattığı kampanyayı duyurdu. 21 Kasım 2023 güncel aktüel ürünler katalogu ile deterjanlardan çöp torbasına, cam temizleyicilerden bulaşık süngerine kadar bir çok üründe indirim yapacağına açıkladı. Bunların yanı sıra çamaşır makinesi temizleyici, kireç çözücü tablet, diş macunu, sıvı sabun çeşitleri, şampuan çeşitleri, krem, konsantre, yumuşatıcı, temizlik bezi, çamaşır suyu gibi bir çok ürününün de yer alacağı 21 Kasım tarihinde Bim marketlerin önüne koşmayı unutmayın!

BİM 21 KASIM 2023 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU 

Bim marketlerde 21 Kasım Salı günü yok yok. 21 Kasım Salı günü itibaren raflarda bir çok indirimli ürüne yer verileceği açıklandı. Özellikle de temizlik ürünlerinde yapılan indirimlerle çarpıcı bir kataloga imza atan Bim zincir marketleri yok fiyatına bu ürünleri satacak. Sizlerde en yakın Bim market zinciri şubesine gidebilir, kimse kapmadan dilediğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Temizlik ürünlerini sıra iç çamaşırları, oje, deodorant, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç tokaları, elektronik eşyalar, canlı çiçek gibi bir çok ürüne de 21 Kasım 2023 tarihinde raflarında yer verecek

BİM 21 KASIM 2023 AKTÜEL ÜRÜNLER

BİM 21 KASIM 2023 AKTÜEL ÜRÜNLER