Toyota Corolla fiyatı düştükçe düşüyor! Toyota araç almak için tam fırsat

C Sedan dünyasının en popüler otomobilleri arasında yer alan Toyota Corolla'nın fiyatı düştükçe düşüyor. Daha önce hiç bu kadar avantajlı bir fiyata düşmemişti. Toyota Corolla araç almak isteyenler ellerini çabuk tutsun! İşte detaylar...

Toyota Corolla fiyatı düştükçe düşüyor! Toyota araç almak için tam fırsat

Dünya kapsamında C segmentinde oldukça büyük bir başarı elde etmiş olan ve diğer araçlara nazaran çok fazla satışı olan otomobillerinden Toyota Corolla indirimli fiyatıyla sizleri bekliyor. Türkiye pazarında daha önce böyle bir fırsat görülmedi! Hemen sizlerde elinizi çabuk tutarsanız, geniş ailenize uygun olacak Toyota Corolla aracın sahibi olabilirsiniz.

TOYOTA COROLLA ÖZELLİKLERİ

Ülkemizin pazarında 1.5 litrelik benzinli motor seçeneği ve beraberinde tam otomatik şanzıman ile yer alıyor. Bu kombinasyon kapsamında sürücüye oldukça konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Yine aynı zamanda ekonomik bir sürüş seçeneği de sunmuş oluyor. Sehir içi ve şehir dışı kullanımda siz rahat ettirecek Toyota Corolla fiyatı ise alıcılarının şaşkınlığa uğrattı. Erken davranan Toyota Corolla'yı kapacak!

TOYOTA COROLLA

TOYOTA COROLLA İNDİRİMLİ FİYATI

Toyota Corolla Türkiye’de hiç bu fiyata inmemişti. Yeni fiyatlandırma ile 1.002.800 TL olan Toyota Corolla, daha önce bu fiyata düşmemişti. Otomobilin sunmuş olduğu özellikler, dayanıklılığı ve güvenlik donanımları göz önünde bulundurduğu zaman bu fiyata bu araç kaçmaz diyebiliriz.