Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

Sabah 08.05'de Müjde verildi! Yeni yıl öncesi 1 maaş ikramiye ONAY ALDI! Maaşa göre ödenecek

Bireyin refahını arttıran, eksiklerini gideren ya da borçlarını ödemesi konusunda öncülük eden ikramiye ödemeleri özel kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanabildiği gibi, bankalar tarafından da kimi zaman çalışanlarına verilebiliyor.

Yayın Tarihi: 20.11.2023 13:49
Güncelleme Tarihi: 20.11.2023 13:49

Sabah 08.05'de Müjde verildi! Yeni yıl öncesi 1 maaş ikramiye ONAY ALDI! Maaşa göre ödenecek

Son yıllarda ikramiyeler çalışana ya da emekliye ek ödeme olarak ve karşılıksız olarak sunulduğu için merakla bekleniyor. Bireyin refahını arttıran, eksiklerini gideren ya da borçlarını ödemesi konusunda öncülük eden ikramiye ödemeleri özel kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanabildiği gibi, bankalar tarafından da kimi zaman çalışanlarına verilebiliyor. Ziraat Bankası 160. yılına girmiş bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Ziraat Bankası ilk çeyrek değerlendirme toplantısında çalışanlarına ikramiye müjdesini verdi. 

Kamu BNaksı devi Zİraat Bankası yılın ilk çeyreğinde 5.4 milyar net kar yaptı. Ziraat BAnkası aktif büyülüğü 1.2 trilyon TL'ye ulaşırken, Geçtiğimiz seneye oranla kredi hacmi 800 milyar, mevduat hacminin ise 700 milyara çıktığı açıklandı. Tüm Ziraat Bankası adına yapılan toplantı da Ziraat Bankası Genel Müdürü Alparslan Çakar, tüm çalışanların büyük çaba sarf ettiğini ve katkısının büyük olduğunu ifade etti. Teşekkür ve tebrik amacıyla Ziraat Bankası tüm çalışanlarına bir maaş ikramiye ödemesi yapacak. 

zitaa

Toplantı sonrasında açıklama yapan Çakar, “Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Onların gayreti ve fedakarlığı sayesinde bugünlere geldik. Bu vesileyle, kuruluşumuzun 160. yılını kutlamak için yönetim kurulumuzun aldığı kararla, tüm çalışanlarımıza 1 maaş ikramiye ödemesi yapacağız. Bu, bankamızın çalışanlarına verdiği değerin bir göstergesidir” dedi.

Kamu Bankası devi olarak yıllardır işleyişini devam eden Ziraat Bankası'nın bir maaş ikramiye kararı bütün çalışanları memnun etti Sadece çalışanlara değil tüm iştirak çalışanları da bir ikramiye maaş ödemesinde faydalanacak.

Türkiye'nin en yaygın şube dağına sahip olan Ziraat Bankası Türkiye'nin en etkin faaliyet gösteren bankalar arasında da yer almaktadır. 81 ilde 1800'den fazla şubesi bulunan bankanın 7.000'den fazla da ATM'si vardır. Dünya genelinde ise 18 ülkede 59 şubesi ve 4 iştiraki bulunmaktadır. Ziraat Bankası'nın verdiği bir maaş ikramiye Arkanın Azmi sonrasında oluşan başarı ve gücünü göstermektedir.