Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Karakoç kimdir? Ceren Yalazoğlu Karakoç gerçek hikayesi

Kızılcık Şerbeti dizisinin Nursema’sı Ceren Karakoç, izleyicilerin merak ettiği isimlerden biri oldu. Ceren Karakoç, oyunculuk kariyerine Beni Affet dizisiyle başladı ve birçok dizi ve tiyatro oyununda rol aldı. Ceren Karakoç’un hayatı, eşi, oynadığı diziler ve daha fazlası haberimizde…

Yayın Tarihi: 08.12.2023 18:23
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 18:23

Kızılcık Şerbeti'nin Nursema'sı Ceren Karakoç kimdir? Ceren Yalazoğlu Karakoç gerçek hikayesi

Kızılcık Şerbeti dizisi, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ilgi çekiyor. Dizide Nursema karakterini canlandıran Ceren Karakoç, performansıyla beğeni topluyor. Ceren Karakoç, oyunculuk kariyerine Beni Affet dizisiyle başladı ve birçok dizi ve tiyatro oyununda rol aldı. Ceren Karakoç’un hayatı, eşi, oynadığı diziler ve daha fazlası haberimizin devamında…

kıaılcık şerbeti

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema karakterini Ceren Karakoç canlandırıyor. Nursema, dizide Abdullah ve Pembe’nin kızı, Ömer’in yeğeni, Mustafa’nın kardeşi, Fatih’in ablasıdır. Nursema, ailesinin onay vermediği sevgilisi Umut ile kaçmak isterken, ailesi tarafından engellenir ve tanımadığı bir adamla imam nikahı ile evlendirilir. Nursema’nın başına gelenler, izleyiciler tarafından tepkiyle karşılanır.

Ceren Karakoç kimdir?

Ceren Karakoç, 1984 yılında Ankara’da doğdu. Oyunculuğa ve tiyatroculuğa henüz küçük yaşlarda merak salan Karakoç, eğitimini de bu yönde aldı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nü kazanan genç oyuncu, bu bölümden mezun oldu. Star TV’de yayınlanan Beni Affet adlı dizi ile ekran macerasına başladı. Dizideki performansı ile adından söz ettirmeyi başardı. Daha sonra Maria ile Mustafa, Akıncı, İçimizden Biri ve son olarak Kızılcık Şerbeti dizilerinde oynadı. Genç oyuncu, tiyatroda Terapi Ötesi oyunu ile sahneye çıktı. Ceren Karakoç, kendisi gibi oyuncu olan Osman Karakoç ile 2013 yılında hayatını birleştirdi.

kızılcık şerbeti

Ceren Karakoç’un oynadığı diziler

Ceren Karakoç, televizyonda birçok dizi ve filmde rol aldı. İşte Ceren Karakoç’un oynadığı diziler:

Kızılcık Şerbeti - Show TV - (2022)

İçimizden Biri - Show TV - (2021)

Akıncı - Atv - (2021)

Maria ile Mustafa - Atv - (2020)

Beni Affet - Star TV - (2011-2018)

kızılcık şerbeti

Ceren Karakoç kaç yaşında? Ceren Karakoç, 1984 yılında doğduğu için 39 yaşındadır.

Ceren Karakoç nereli? Ceren Karakoç, Ankara doğumludur.

Ceren Karakoç kiminle evli? Ceren Karakoç, 2013 yılında oyuncu Osman Karakoç ile evlendi.

Ceren Karakoç hangi üniversiteden mezun? Ceren Karakoç, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sahne ve Görüntü Sanatları Bölümü’nden mezun oldu.

Ceren Karakoç hangi tiyatro oyununda oynadı? Ceren Karakoç, Terapi Ötesi adlı tiyatro oyununda oynadı.