Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,79 1,53%
EURO
35,16 0,53%
ALTIN
2.447,14 2,86%

İbrahim Çelikkol’dan Birce Akalay’a Övgü Yağmuru: “O Benim En Kıymetlim”

Kuş Uçuşu oyuncuları ekip yemeğinde buluştu. Birce Akalay, İbrahim Çelikkol'a övgü dolu sözler söyledi. Çelikkol da Akalay'ı omzundan öptü.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 09:43
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 09:43

İbrahim Çelikkol’dan Birce Akalay’a Övgü Yağmuru: “O Benim En Kıymetlim”

Kuş Uçuşu 2. Sezon Ne Zaman?

Netflix'in sevilen dizisi Kuş Uçuşu'nun ikinci sezonu bugün (14 aralık) Netflix'de! Dün akşam, dizinin başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, İrem Sak, Miray Daner ve Şifanur Gül, senaryo yazarı Meriç Acemi ile birlikte ekip yemeği düzenledi.

Birce Akalay'a Yakışıklı yapımcı sorusu

Sanayi 313'te gerçekleşen yemekte oyuncular, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Birce Akalay, geçmişte bir televizyon kanalında çalıştığını belirtti. Gazeteciler, İbrahim Çelikkol'un dizideki yapımcı Kenan karakterine gönderme yaparak "Böyle yakışıklı bir yapımcınız var mıydı?" diye sordu.

İbrahim Çelikkol’dan Birce Akalay’a Övgü Yağmuru: “O Benim En Kıymetlim”

Birce Akalay, "O çok sıradışı bir adam, bu yüzden onun gibi birini bulmak çok zor. Yapımcı olsun ya da olmasın, böyle biriyle karşılaşacağımı sanmıyorum" dedi.

İbrahim Çelikkol'dan övgü dolu sözler

Birce Akalay'ın sözleri üzerine İbrahim Çelikkol, partnerine teşekkür etmek için omzundan öptü ve "Onun için söylenecek çok bir şey yok. Benim en değerlim, en kıymetlim. Hayat'ın içinde de bu böyle'' dedi. Birce Akalay ise İbrahim Çelikkol'a söylediklerinin spontane olduğunu ifade etti.