Kasım ayında getiri imkanı sunuldu! Kamu bankası garantisi ile 1.000 TL ödeniyor!

Kamu bankası devi Ziraat Bankası'da yeni kampanyasını Kasım ayı başında başlatmış bulunuyor. Bu kapsamda bankaya yeni müşteri olan vatandaşa 1.000 TL ödeme garantisi veriyor.

Kasım ayında getiri imkanı sunuldu! Kamu bankası garantisi ile 1.000 TL ödeniyor!

Bankalar ay ay müşteri kazanmak için birbirinden cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bankaya yeni müşteri olunması durumunda sunulan fırsatlar bir hayli yoğun ilgiye maruz kalıyor. Kamu bankası devi Ziraat Bankası'da yeni kampanyasını Kasım ayı başında başlatmış bulunuyor. Bu kapsamda bankaya yeni müşteri olan vatandaşa 1.000 TL ödeme garantisi veriyor.

Ziraat Bankası mobil uygulama kullanımının yaygınlaşması adına ve yeni müşteri kazanmak için başlattığı kampanya kapsamında 1000 TL Bankkart lira kazanma fırsatını sunuyor. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden uzaktan müşteri olunması durumunda 1000 TL ve üzeri her alışverişe ₺250 hediye vereceğini açıklayan banka toplamda 1000 TL'ye Varan ödeme yapacağını da belirtmiş bulunuyor.

tziraatbankası kampanyası

ZİRAAT BANKASI 1.000 TL KAMPANYASI

1 Kasım 2023 tarihinde başlayan Ziraat Bankası kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek iken mobil uygulama üzerinden müşteri olunması ve bankkart kredi kartı başvurusu yapılması ile onay alması durumunda kampanyadan faydalanabileceği bildirilmiş bulunuyor. Öte yandan kampanya kapsamında uzaktan müşteri olan kişiler Ziraat süper şube avantajlarından da faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası 1000 TL hediye kampanyası için gerekli başvuru ve onay işlemlerinin tamamlanması akabinde alışveriş yapmadan önce kampanyaya SMS yoluyla kayıt yapılması gerekiyor. Kampanya dahil olunduktan sonra tek seferde yapılan her bin TL alışverişe ödül yansıtılacağı bildirilmiş bulunuyor. Kampanyadan faydalanmak için ise sadece Ziraat mobil uygulamasının kullanılması gerekiyor. Müşteri bazında düzenlenen kampanyadan bir müşteri en fazla bin TL Bank kart lira kazanabiliyor. Öte yandan bankanın sunduğu avantajlarda Ziraat süper şube müşterisi olunabiliyor.

Süper şube müşterilerine kart aidatı yansıtılmamaktayken kredi kartından yapılan her işleme 4 taksite kadar ücretsiz taksitlendirme yapılabiliyor. Öte yandan Ziraat Bankası hesapları arasında havale işlemlerinde herhangi bir masraf alınmıyor. EFT ve işlem masrafları ise %50 indirim ile sağlanıyor.