İstanbul’da AVM’de korkunç ölüm: Cesedi 2 gün sonra bulundu

İstanbul Kağıthane’de bulunan bir AVM’de yaşanan olay, kan dondurdu. Bir genç, gökdelenin 55. katındaki seyir terasından atlayarak intihar etti. Gencin cesedi, havalandırma boşluğunda 2 gün boyunca kimsenin fark etmediği bir yerde kaldı. Olay, AVM çalışanlarının cam çatıda kırık fark etmesiyle ortaya çıktı.

İstanbul’da AVM’de korkunç ölüm: Cesedi 2 gün sonra bulundu

Olay, Kağıthane Emniyetevleri Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi’ndeki AVM’de meydana geldi. İddiaya göre, 20 yaşındaki gencin, 2 gün önce AVM’nin en üst katında bulunan seyir terasına çıktı.

Burada bir süre manzarayı izledikten sonra, kendini boşluğa bıraktı. Genç, havalandırma boşluğuna düşerken, binanın alt kısmında bulunan cam çatıyı da kırdı. Ancak, olayın gerçekleştiği saatte AVM’de çok fazla insan olmadığı için, kimse 20 yaşındaki gencin düştüğünü fark etmedi.

CESEDİ 2 GÜN SONRA FARK EDİLDİ

Ceset 2 gün boyunca havalandırma boşluğunda kaldı. Olay, AVM çalışanlarının cam çatıda kırık fark etmesiyle ortaya çıktı.

Çalışanlar, kırık camın altında bir ceset olduğunu görünce, durumu hemen polise bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ceset, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu bulunduğu yerden çıkartıldı.

Cesedin üzerinden kimlik çıkmadığı için, kimliği tespit edilemedi. Ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

İNTİHAR SEBEBİ ARAŞTIRILIYOR

Polis, Mert’in intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Ölen kişinin neden intihar ettiği ise henüz bilinmiyor. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.