Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Geçmişten Gelen Acılarla Yüzleşmek: Mars ve Chıron'un Üçgen Açısının Etkileri

Mars ve Şiron’un üçgen açısı, geçmiş yaraları iyileştirmek için fırsat sunuyor. Kendinize güvenin, enerjinizi dengeleyin, kazalara dikkat edin.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 10:08
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 10:08

Geçmişten Gelen Acılarla Yüzleşmek: Mars ve Chıron'un Üçgen Açısının Etkileri

DİNÇER GÜNER’İN GÜNE TAVSİYELERİ: YARALARI İYİLEŞTİRME ZAMANI

Mars ile Şiron arasında üçgen açı oluşacak ve etki süresi 2 gün

Hayatımızda kişisel zorluklar ve derin yaralar ortaya çıkabilir. Geçmişte yaşadığımız travmalar ve acılar, şimdiki davranışlarımızı etkileyebilir ve duygusal reaksiyonlar tetikleyebilir. Kendimizi güçsüz veya yetersiz hissedebiliriz ve bu durum, cesaretimizi zorlayabilir.

İçsel iyileşme ve farkındalık sürecine girebiliriz. Yaralı yönlerimizle yüzleşerek, öğrenme ve büyüme imkanı bulabiliriz. Mars’ın etkisiyle, enerjimiz ve tutkumuz yükselebilir. Ancak bu enerji, kontrolden çıkabilir ve aniden patlamalara sebep olabilir.

Geçmişten Gelen Acılarla Yüzleşmek: Mars ve Chıron'un Üçgen Açısının Etkileri

Geçmişte açılan yaralar tekrar kanayabilir. Bu durum, eski duygusal sorunlarla ilgilenmeyi ve onları iyileştirmeyi gerektirebilir. Kazalara, düşmelere, çarpmalara, kesiklere, yanıklara karşı dikkatli olmalıyız.

Kendinize olan güveninizi yükselterek, hayatınızı daha cesur ve kararlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Geçmişte karşılaştığınız travmatik olaylarla yüzleşme ve onları iyileştirme şansı verir. Geçmişte çektiğiniz acıları ve korkuları anlamak ve kabul etmek, içsel iyileşme sürecine destek olabilir.

Fiziksel aktiviteler ve spor yapmanın keyfini çıkarmanızı sağlar. Bedeninizi güçlendiren ve enerjinizi dengeleyen aktivitelere yönelerek içsel dengeyi yakalayabilirsiniz. Tedavi, ameliyat gibi konularda gündem oluşabilir.