Bir taşta iki kuş! Yapı Kredi sayesinde fatura derdiniz bitecek artı 560 TL ödeme sunulacak

Yapı Kredi Bankası her ay kuyruktan kuyruğa girip fatura ödeme derdine son dedirtecek kampanyasını başlatmış bulunuyor.

Bir taşta iki kuş! Yapı Kredi sayesinde fatura derdiniz bitecek artı 560 TL ödeme sunulacak

Yapı Kredi Bankası her ay kuyruktan kuyruğa girip fatura ödeme derdine son dedirtecek kampanyasını başlatmış bulunuyor. Kampanyaya dahil olan müşteri ise hem her ay hiç bir işlem yapmadan faturasını otomatik olarak ödenmesi sağlarken, diğer taraftan da fatura başına hediye lira kazanıyor. 

Elektrik, su, doğalgaz faturaları ödemeleri günümüzde büyük bir yük olmaktadır. Sıraya girip bütün faturaları ödeyen vatandaş zaman kaybı yaşamaktadır. Yapı Kredi Bankası 11 Kasım'da başlattığı kampanya kapsamında otomatik fatura talimatı veren müşterisine 300 TL ve tüm şartları karşılaması durumunda da 560 TL ödeme sunuyor.

KAMPANYA

YAPI KREDİ FATURA TALİMATI KAMPANYASI

10 Aralık tarihine kadar devam eden kampanyaya katılmak isteyen müşteri için tüm detaylar Yapı Kredi resmi internet sitesinde yer alıyor. Faturalarını otomatik olarak ödemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak bilinen Yapı Kredi'nin kampanyası hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyor. Böylelikle her ay fatura ödeme derdinden kurtulacağınız gibi 560 TL'ye varan ödeme kazanacaksınız

Yapı Kredi Bankası'nda alınan bilgilere göre yeni 2 otomatik fatura ödeme talimatına 60 TL, 4 yeni talimatı 150 TL, 6 yeni ödeme talimatı ise 260 değerinde ödeme yapacak. Bütün bu başvurulara ek olarak kredi kartından verilecek 6 yeni talimat için ise artı 300 TL World Puan ödemesi sunacak. Yapı Kredi otomatik fatura talimatına katılmak isteyen bireyin büyük harflerle TALIMAT yazıp TC kimlik numarasını da ekleyip 44 70'e SMS göndermeleri yeterli olmaktadır.

Sadece sistemde kayıtlı olan cep telefonları dikkate alınacak iken yeni tanımlanacak fatura ve HGS talimatları için geçerli olacağı bildirilmiştir. 11 Kasım'da başlayan kampanya 10 Aralık tarihine kadar devam edecek iken 10 Ocak'a kadar en az bir kez otomatik olarak faturanın ödenmesi gerekmektedir. Kampanyadan kazanılan 560 lira ödeme Ocak ayının ortasına kadar hesaplara aktarılacaktır.