Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,11 0,21%
EURO
33,69 0,16%
ALTIN
2.021,34 -0,05%

Aralık gelmeden müjdesi geldi! Yapı Kredi 23.500 TL promosyon ödeyecek

Ocak zamları öncesinde bankalar da promosyonlar konusunda adımlar atıyor. Emekli için ay ay güncellenen rakamlar, çalışanlar için müzakere sonrasında belirleniyor. Zaman zaman kurum, kuruluş ya da özel sektörlerden promosyon anlaşması ile alakalı açıklama geliyor.

Yayın Tarihi: 28.11.2023 22:39
Güncelleme Tarihi: 28.11.2023 22:39

Aralık gelmeden müjdesi geldi! Yapı Kredi 23.500 TL promosyon ödeyecek

Ocak ayına 1 ay kadar vakit kala emekli, asgari ücretli ve memur zamları konusundaki gelişmeler yakından takip ediliyor. Kasım ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde bankalar da promosyon ödemeleri konusunda atağa geçmişe benziyor. Uzun süredir emekli promosyonları miktarları, emeklinin gündeminde yer alıyor. Emekli vatandaş en çok ödeme sunan banka ile kendi isteği doğrultusunda taahhüt verme sözüne ek ödemesini alabiliyor. Emekli promosyonları Kasım ayı güncel fiyatları 5.000 lira ile 9.000 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Emekli promosyonlarının yanı sıra çalışanlar da maaş promosyonu adı altında 3 yıllık imzaya istinaden ek ödeme alabiliyor. Ancak emekli gibi kendi istediği banka ile anlaşamayan çalışan için, kurum ve kuruluşun mutabakat imzaladığı banka belirlenen miktarı ödüyor. Çalışan promosyonları emekli promosyonuna göre fazla ödeniyor.

TL

TEPEBAŞI MEM PROMOSYONU

Ocak zamları öncesinde bankalar da promosyonlar konusunda adımlar atıyor. Emekli için ay ay güncellenen rakamlar, çalışanlar için müzakere sonrasında belirleniyor. Zaman zaman kurum, kuruluş ya da özel sektörlerden promosyon anlaşması ile alakalı açıklama geliyor. Bu konuda kamuoyuna işveren taraf bilgi veriyor. Son dakika açıklama Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilmiş bulunuyor. Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü memurları için uzun süredir devam eden mutabakat sonrasında kamuoyunu sunulan bilgide kişi başı 23.500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtiliyor. Banka müdürleri ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerini bir ayara getiren toplantı sonrasında imzalar atıldı.

TL

YAPI KREDİ PROMOSYON ÖDEMESİ YAPACAK

Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü memurlarına 23.500 TL promosyon ödemesini verecek olan bankanın Yapı Kredi Bankası olduğu belirtildi. Son zamanlarda Milli Eğitim personeli için düzenlenen mutabakatlar, hüsranla karşılanırken, Tepebaşı MEM ile Yapı Kredi Bankasının anlaşması yüzleri güldürdü. MEM çalışanları 3 yıl boyunca maaşını Yapı Kredi Bankasından alma karşılığında 23.500 TL promosyon ödemesi alacaklar.