Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Zeki Demirkubuz’un yeni filmi Hayat’tın konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz’un yeni filmi Hayat, vizyona girdi. Filmin başrollerinde Miray Daner, Burak Dakak ve Doğu Demirkol yer alıyor. Filmin 15 Aralık'ta vizyona girdi ve izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 18:11
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 18:11

Zeki Demirkubuz’un yeni filmi Hayat’tın konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Zeki Demirkubuz, Türk sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri. Yönetmen, yeni filmi Hayat ile izleyicileri yine sarsmaya hazırlanıyor. Hayat, Zeki Demirkubuz’un 2019 yılında çektiği Yeraltı filminden sonra çektiği ilk film olma özelliği taşıyor. Film, bugün vizyona girdi.

HAYAT FİLMİNİN KONUSU

Hayat, birbirine aşık iki gencin dramatik hikayesini anlatıyor. Hayat (Miray Daner) ve Cemal (Burak Dakak), farklı sosyal sınıflardan gelen iki gençtir. Hayat, zengin bir ailenin kızıdır. Cemal ise yoksul bir mahallede yaşayan bir çocuktur. Hayat, ailesinin baskısından kaçmak için Cemal ile birlikte olur. Cemal ise Hayat’ı gerçekten sevmektedir. Ancak ikilinin ilişkisi, Hayat’ın hamile kalmasıyla birlikte zor bir sınava girer. Hayat, çocuğu doğurmak istememektedir. Cemal ise çocuğunun babası olmak istemektedir. Bu durum, ikilinin arasında büyük bir çatışmaya yol açar.

HAYAT FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Hayat filminin oyuncu kadrosunda, Miray Daner, Burak Dakak, Doğu Demirkol, Melis Birkan, Umut Kurt gibi isimler yer alıyor. Miray Daner, Hayat karakterini canlandırıyor. Burak Dakak, Cemal karakterini canlandırıyor. Doğu Demirkol, Cemal’in arkadaşı Ali karakterini canlandırıyor. Melis Birkan, Hayat’ın annesi karakterini canlandırıyor. Umut Kurt, Hayat’ın babası karakterini canlandırıyor.