Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Yaşam Koçu Filmi: Doğu Demirkol’un Senaryosunu Yazdığı Komedi Filmi 12 Ocak’ta Sinemalarda

Yaşam koçluğu, astroloji, enerji gibi konulara alaycı bakan Cafer, bir anda kendini bu işin merkezinde bulur. Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin’in başrolde olduğu Yaşam Koçu filmi 12 Ocak’ta vizyonda.

Yayın Tarihi: 13.12.2023 13:11
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 13:11

Yaşam Koçu Filmi: Doğu Demirkol’un Senaryosunu Yazdığı Komedi Filmi 12 Ocak’ta Sinemalarda

Yaşam Koçu Filmi 12 Ocak’ta Vizyonda

Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı Yaşam Koçu filmi, komedi severleri sinemaya davet ediyor. Doğu Demirkol’un senaryosunu yazdığı, Wovie, RetroPro, Netd & DMC’nin ortak yapımı olan film, 12 Ocak’ta vizyona girecek. Filmde, yaşam koçluğu, astroloji, enerji gibi konularla ilgilenen Helin ile bunlara alaycı bir bakış atan Cafer’in maceraları anlatılıyor.

Yaşam Koçu Filminin Oyuncu Kadrosu ve Teaser’ı

Yaşam Koçu filminde, Doğu Demirkol ve Yağmur Tanrısevsin’in yanı sıra Bülent Çolak, Hakan Meriçliler, Nazlı Tosunoğlu ve Ebrar Demirbilek gibi isimler de rol alıyor. Filmde, Doğu Demirkol “Cafer”, Yağmur Tanrısevsin ise “Helin” karakterini canlandırıyor. Filmin teaser’ı da yayınlandı. Teaser’da, Cafer’in bir müşterisine enerji aktarırken onu bayıltması dikkat çekiyor.

Yaşam Koçu Filmi: Doğu Demirkol’un Senaryosunu Yazdığı Komedi Filmi 12 Ocak’ta Sinemalarda

Yaşam Koçu Filminin Konusu ve İlk Tanıtımı

Filmin konusu şöyle: Helin, ünlü bir oyuncudur. Yaşam koçları, enerjiciler, falcılar gibi kişilerden yardım alarak hayatını yönlendirmeye çalışır. Cafer ise Helin’e âşıktır ama bunu söyleyemez. Helin’in arkadaşı olarak ona eşlik eder. Bu arada, yaşam koçluğu ve benzeri konularla dalga geçer. Ancak bir gün, kendisini ülkenin en ünlü yaşam koçu olarak bulur. Cafer, etrafında oluşan hayranlıkla kendini kaybeder. Gerçeği görmesi için, önce kendisiyle yüzleşmesi gerekir.

Film'in tanıtımını linkten izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=gx3nj2vAeRI