Yargı'nın yeni bölümünde eski defterler açılıyor!

Kanal D'nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı'nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Tanıtımda, Ilgaz'ın annesiyle yaptığı konuşma ve Ceylin'in Engin'le arkadaşlık dönemlerinde yaşadıkları olay dikkat çekti.

 Yargı'nın yeni bölümünde eski defterler açılıyor!

Dizinin yeni bölümünde, Ilgaz'ın geçmişte annesiyle yaptığı konuşma dikkat çekiyor. Ilgaz'ın annesi, oğluna "Sen adaleti çok seviyorsun ama o seni çok üzecek" diyor. Bu konuşma, Ilgaz'ın adalet arayışında karşılaştığı zorlukların bir işareti olarak yorumlanabilir.

Aynı zamanda, Ceylin ve Engin'in üniversite zamanlarındaki arkadaşlıkları esnasında görgü tanığı oldukları bir olay da Ilgaz ve Ceylin'i tesadüfen birleştiriyor. Bu olay, ikilinin geçmişte yaşadıkları ve şimdiki hayatlarını etkileyen bir sırrı ortaya çıkarabilir.

Sema Ergenekon'un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alıyor. 

Yargı dizinin heyecan ile beklenen yeni bölümü, 19 Kasım Pazar günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Yargı dizisi, 2021 yılında Kanal D'de yayınlanmaya başladı. Dizinin başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu paylaşıyor. Dizi 2022 yılında düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Dizi" ve "En İyi Kadın Oyuncu" (Pınar Deniz) ödüllerini kazandı.