Yapı Kredi'den taze çıktı! 5.000 TL+ 15.000 TL faizsiz kredi kapısı açıldı tek şart ihtiyacınız olması

Yapı Kredi 20.000 TL faizsiz kredi uygulaması çok dikkat çekiyor. Sadece sayılı vaktiniz var hemen başvuran kazanıyor

Yapı Kredi'den taze çıktı! 5.000 TL+ 15.000 TL faizsiz kredi kapısı açıldı tek şart ihtiyacınız olması

Ay ay yeni kampanyalarını duyuran bankalar acil nakit ihtiyacı olan vatandaşın imdadına koşuyor. En yüksek meblağ ödeme ve en düşük faiz veren bankalar, vatandaşın tercih sebebi oluyor. Bir de faizsiz kredi imkanları da zaman zaman sunularak, müşterinin ödemelerine adeta can suyu oluyor. Yapı Kredi Bankası'da ay ay yeni kampanyalarını duyuruyor. Kasım ayının sonuna kadar süre gelecek olan kampanya kapsamında tamı tamına 20.000 TL faizszi olarak sunulacak.  

Yapı Kredi Bankası tarafından yeni açıklanan kampanya nakit ihtiyacı olan vatandaşı çok sevindireceğe benziyor. Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesinde yer alan kampanya detaylarında ₺20.000'ye varan faizsiz nakit para ödemesi yapılacağı belirtilmiş bulunuyor. Nakit ihtiyacı olan ve acil ödemesi olan birey için avantajlı fırsat olarak karşısına çıkan bu kampanya 30 Kasım tarihine kadar süre geliyor.

yapıkredi

Yapı Kredi ₺20.000 faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak için bazı şartlar bulunuyor. Ve bu şartları tamamlamanız için de 30 Kasım'a kadar bütün işlemleri halletmeniz gerekiyor. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya kapsamında Yapı Kredi mobil'i indirip yeni müşteri olunması ve Yapı Kredi mobil uygulaması olan chippin'e üye olunmasıyla 20.000 TL'ye varan taksitli nakit avans çekmek fırsatı sunuluyor. Banka tarafından yapılan kampanya açıklaması ve detayları şu şekilde

YAPI KREDİ 20.000 TL FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Yeni müşterileri yakında ilgilendiren Yapı Kredi 20.000 TL faizsiz kredi kampanyası için 'Yapı Kredi müşterisi ol'adımını Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden tamamlamanız gerekiyor. Bu işlemi yapan müşteriler anında faizsiz taksit nakit avans kampanyasından faydalanıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvurular kabul edilemiyor.

Mobil üzerinden müşteri olunması durumunda 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusu yapılması ve sonrasında onay alınması durumunda faizsiz kredi kampanyasına dahil olunuyor. Öte yandan Yapı Kredi mobil uygulaması kapsamında Chippin'e üye olunması halinde de ek 5.000 TL toplam 20.000 TL'ye Varan ödeme sağlanıyor. Başvurusu yapılan ve onay alan Kredi kartınızın açılması akabinde bir hafta içerisinde 20.000 TL'ye kadar nakit avans çekebilirsiniz.