Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,91 -0,02%
EURO
33,48 -0,04%
ALTIN
2.011,95 0%

Yalı Çapkını 43. bölüm bu akşam var mı? Her şey bitti deniliyordu esas şimdi başlayacak

Her hafta Cuma günleri yayınlanan Yalı Çapkını dizisi bu hafta ilk defa Perşembe akşamı ekranlarda yer aldı. Akılları karıştıran konu ise Yalı Çapkını dizisinin gününün değişip değişmediği konusuydu.

Yayın Tarihi: 27.10.2023 15:49
Güncelleme Tarihi: 27.10.2023 15:49

Yalı Çapkını 43. bölüm bu akşam var mı? Her şey bitti deniliyordu esas şimdi başlayacak

Yalı Çapkını yeni bölüm bu akşam var mı? Geçtiğimiz sezon başlayan ve bir başladı pir başladı dedirten Yalı Çapkını yeni bölümleri ilgi ile takip ediliyor. Her hafta Cuma günleri yayınlanan Yalı Çapkını dizisi bu hafta ilk defa Perşembe akşamı ekranlarda yer aldı. Akılları karıştıran konu ise Yalı Çapkını dizisinin gününün değişip değişmediği konusuydu. Peki Yalı Çapkını dizisi günü mü değişti? Yalı Çapkını dizisi bu akşam var mı? Yalı Çapkını 27 Ekim yeni bölüm var mı? 

Her hafta izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisi dün akşam 42. bölümü ile ekranlara geldi. Geçtiğimiz sezon haftalık reytingleri kıran ancak bu sezon başladı başlayalı eski havası yok dedirten Yalı Çapkını 42. bölümü ile bu düşünceleri hafızalardan sildirdi. Yalı Çapkını 42. bölümü ile eski heyecanının kat be kat üzerine çıktığı gözlemlendi. Pelin ve annesi Zerrin'in diziye girmesi ile başlayan heyecan tufanı sonrasında akıllarda bir soru Yalı Çapkını 43. bölüm ne zaman yayınlanacak. Bu akşam Yalı Çapkını yeni bölüm  var mı sorusu oldu.. İşte detaylar...

YALI ÇAPKINI

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Dün akşam Yalı Çapkını 42. yeni bölümü ile ekranlardaydı. Geçtiğimiz hafta ilan edilen milli yas sebebiyle Yalı Çapkını yeni bölüm yayınlanmamıştı. Bu sebeple stok bölümü bbiriken dizi yapımcıları Yalı Çapkınını Perşembe akşamı da yayınlama kararı aldı. Ancak alınan bu karar Yalı Çapkını dizisinin günü mü değişti sorusunu da beraberinde getirdi. Yalı Çapkını dizisinin bu hafta 2 gün yeni bölümü yayınlanacağı biliniyor. Yalı Çapkını 43. bölümü ile bu akşam da ekranlarda olacak. 

YALI ÇAPKINI 42. BÖLÜM ÖZETİ

Seyran ile Kaya'nın üniversiteye birlijte kayıt yapmaya gitmesi ve bu durumunda Ferit tarafından fark edilmesi yeni olaylar zincirinin başlayacağını akıllara getirmişti. Ancak beklenen olmadı. Ferit karısına sahip çıktı. İfakat Suna ile Kaya'yı yakınlaştırmaya çalışırken Ferit'i hiç beklenmeyen bir gelişme zor durumda bırakmıştır. Sultan'ın Seyran'ın kahvesine ilaç atarken yakalanması Ferit'in tehdit edilmesine maruz kalmıştır. Uzun zamandır yokluğu fark edilen Pelin ise diziye geri dönmüştğr. Ancak yanına bir kişiyi de almıştır. Yalı Çapkını Pelin hamiledir. Yalı Çapkını yeni bölümü ilwe bu akşam ekranlarda olacak.