TRT 2’den ödüllü filmler geçidi… Kasım ayı takvimi açıklandı!

TRT 2, izleyicilere çeşitli alanlardan özel yapımları sunan zengin bir program sunuyor. Kasım ayı boyunca her akşam saat 21.30'da, farklı prestijli filmler, orijinal dilleriyle izleyicilerle buluşacak.

TRT 2’den ödüllü filmler geçidi… Kasım ayı takvimi açıklandı!

TRT 2, çok çeşitli alanlarda izleyicileri ile buluşan özel yapımlarla dolu bir program sunuyor. Kasım ayında her akşam saat 21.30'da farklı bir prestijli film, orijinal dilinde seyirciyle buluşacak.

1 Kasım'da "Uzun Zaman Önce," 2 Kasım'da "İki Gün ve Bir Gece," 3 Kasım'da "Kemik İliği," 4 Kasım'da "Yang'dan Sonra," 5 Kasım'da "Doğruyu Söyle," 6 Kasım'da "İz Sürücü," 7 Kasım'da "Radyoaktif," 8 Kasım'da "Av Mevsimi," 9 Kasım'da "Tutsaklar," 10 Kasım'da "Aşktan Sonra," 11 Kasım'da "Tom Medina," 12 Kasım'da "Yarının Adamı," 13 Kasım'da "Yara," 14 Kasım'da "Bir Zamanlar Sinema," 15 Kasım'da "Pota" gibi seçkin yapımlar izleyicileri bekliyor.

after yang

Ayrıca, 16 Kasım'da "Elveda Oğlum," 17 Kasım'da "Sessiz Kız," 18 Kasım'da "Bebek Servisi," 19 Kasım'da "Ay," 20 Kasım'da "Ayna," 21 Kasım'da "Akasyalar," 22 Kasım'da "Çatlak," 23 Kasım'da "Başka Bir Dünya," 24 Kasım'da "Eleştirel Düşünme," 25 Kasım'da "Baba," 26 Kasım'da "Darwin'e Son Taksi," 27 Kasım'da "Şahane Hayat," 28 Kasım'da "Memoria," 29 Kasım'da "Kovan," ve 30 Kasım'da "Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak" adlı yapımlar da izleyicilere sunulacak.

TRT 2'nin ödüllü filmlerle dolu bu zengin içeriği, farklı ilgi alanlarına sahip izleyicilere hitap ediyor. Sanat, kültür, ve sinemaseverler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.