Trendyol'un indirim günleri belli oldu! Efsane günler kampanyası ile aldıklarınızı iki ay sonra ödemeye başlayın

Trendyol yılın en büyük kampanyasına imza attı. İndirim kampanyaları kapsamında "Efsane Günler" adı altında yeni bir kampanya başlatıldığı duyuruldu. 26 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanya doğrultusunda milyonlarca ürünü indirimli fiyatlara alabilirsiniz.

Trendyol'un indirim günleri belli oldu! Efsane günler kampanyası ile aldıklarınızı iki ay sonra ödemeye başlayın

Türkiye’de E-ticaret platformu denildiği zaman ilk akla gelen Trendyol, yılın en büyük indirim kampanyasını başlattı. Şirket kapsamında 26 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek efsane günler isimli kampanyanın duyurusu yapıldı. Kasım ayının gelmesi ile beraber e-ticaret dünyası doğrultusunda yeni indirim günleri başladı. Şimdi bunları ek olarak, Türkiye’de en fazla kullanıcıya sahip olan e-ticaret firmasının başı Trendyol’da dahil oldu. Efsane günler isimli kampanyası adı altında 90 milyon civarı ürüne büyük indirim sağlayacak Trendyol, kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

ŞİMDİ ALIP İKİ AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ

Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan Trendyol’dan yeni kampanya duyuruldu. Efsane günler kampanyası adı altında bir çok üründe indirim başlatılacak. Böylelikle vatandaşların kolaylıkla istedikleri ürünlere erişimi sağlanacak. Kullanıcılar; Finansbank, Akbank, İş Bankası, Garanti bankası ve Yapı Kredi bankalardaki kredi kartları ile birlikte taksitle erteleme imkanından yararlanabilecekler. Şimdi aldıkları ürünler, iki ay sonra taksitli bir şekilde ödenmeye başlanacak.