Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,79 1,53%
EURO
35,16 0,53%
ALTIN
2.447,14 2,86%

Teşkilat Zehra'dan ŞOK eden hamle! Hayranları bayram edecek! Geri döndü

3 sezon boyunca Teşkilat Zehra'sı olarak gönüllerde taht kuran Deniz Baysal, geçtiğimiz sezon sonunda Teşkilat dizisinden ayrıldığını açıklamıştı. Teşkilat Zehra ile alakalı şok eden detaylar mevcut

Yayın Tarihi: 26.10.2023 14:57
Güncelleme Tarihi: 26.10.2023 14:57

Teşkilat Zehra'dan ŞOK eden hamle! Hayranları bayram edecek! Geri döndü

3 sezon boyunca Teşkilat Zehra'sı olarak gönüllerde taht kuran Deniz Baysal, geçtiğimiz sezon sonunda Teşkilat dizisinden ayrıldığını açıklamıştı. Her sozen bir başrol ayrılığı yaşayan Teşkilat dizisi gidişatı nasıl olacağı dizi severler tarafından sorulurken, ayrılan oyuncuların yerine gelen yeni oyuncuların eskiyi aratmadığı aşikar ortada. Teşkilat dizisi ile sezon sonunda Teşkilat Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un ayrılışı ile çalkalanmıştı. Reytingler ile alakalı olarak Ertuğrul'un gidişi sonrasında bunu kaldıramaz ve düşer yorumları yapılmaya başlamıştı. 

Teşkilat dizisinde Çağlar Ertuğrul'un yerine gelen isim adeta başarılı oyuncuyu unutturmuştu. O dönem dizisi sallantıda olan Murat Yıldırım, Teşkilat dizisine geçmeye karar vermiş ve durum da kamuoyuna sunulmuştu. Hikayesi tamamen değişen Teşkilat dizisi yeni konusuna izleyici hemen adapte olmuş ve reytingler eski seviyesinden daha yükseğe ulaşmıştı. Teşkilat Zehra'sı ile yola çıkan Murat Yıldırım, başarısı ile diziyi daha yüksek reyitnglere taşımıştı. 

Teşkilat Zehra'sı Deniz Baysal'da geçtğimiz sezon sonunda diziden ayrılık kararını açıklamıştı. Birden yaşanan bu ayrılık izleyiciyi çileden çıkarmıştı. Ancak Deniz Baysal'ın aradan geçen kısa zaman sonrasında tekrardan ekranlara geri dönmesi, ünlü ismin hayranlarını heyecanlandırdı. 

denizbaysal

Teşkilat dizisinde Deniz Baysal yerine Aybüke Pusat gelmişti. Ancak yorumlarda gelen gideni aratıyor denilmişti. Dinlenme molası veridğini açıklayan Deniz Baysal'ın tatili kısa sürdü ve ünlü oyuncunun tekrardan ekranlara geri döndüğü müjdesi verildi.  Teşkilat dizisi ile oyunculuk kariyerinin yıldız dönemini yaşayan Deniz Baysal'ı görmek isteyenler yeni projesini takip edecek olmanın mutluluğunu yaşıyor. 

AY YAPIM İLE ANLAŞTI

Deniz Baysal Ay Yapım imzası ile kısa bir süre sonra başlayacak olan Ne Gemiler Yaktım dizisi ile ekranlara geri gelecek. Teşkilat Zehra karakterinden Ne Gemiler Yaktım Yasemin'ine terfi olan Deniz Baysal sil baştan bir hikaye yazacak.

NE GEMİLER YAKTIM GELİYOR

Reklamları ile merakla beklenen Ne Gemiler Yaktım dizisinin önümüzdeki haftalarda sete çıkacak olması dizinin Kasım ayında başlayacağını işaret ediyor. Devrim Özkan ve Deniz Baysal üzerine kurulu olan dizinin hikayesi ise bu iki güçlü kadın arasında şekillenecek.