Terzi filmindeki rolüyle seyirciden bol alkış almıştı! İşte Olgun Şimşek'in yeni dizisi...

TV ekranlarının ve beyazperdenin sevilen usta oyuncusu Olgun Şimşek, 1970'ler Türkiye'sinde geçen etkileyici bir toprak hikayesini konu alan yeni bir dizi projesine imza atacak. İşte detaylar...

Terzi filmindeki rolüyle seyirciden bol alkış almıştı! İşte Olgun Şimşek'in yeni dizisi...

Başarılı oyuncu Şimşek, son olarak dijital vir platformda yer alan Terzi dizisiyle izleyicilerle buluşmuştu. TRT1'in Kara Ağaç dizisi için anlaşma yapan usta oyuncu, bu kez "Celal Ağa" karakterine hayat verecek.

Dizinin çekimleri, planlara göre aralık sonu veya ocak başında başlamayı hedefliyor. Hazırlıklarına Toprak Ana adıyla başlanan dizi projesinde, bazı değişikliklere gidildi. Dizinin adı ve çekim yeri revize edilerek, hikayesi 1970'lerde geçen yapımın çekim yeri planlanan Adana'dan Kapadokya'ya taşındı.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ufuk Hakan Eren bulunacak. Motto Yapım tarafından üstlenilen projede, cast çalışmaları devam ediyor. Olgun Şimşek'in yanı sıra dizide yer alacak diğer oyuncular henüz resmi olarak açıklanmış değil. Bu güçlü toprak hikayesini anlatan dizi, izleyicilere 1970'lerin Türkiye'sine özgü unutulmaz bir atmosfer sunmayı amaçlıyor.