Tek şart emekli maaşınızı çekmek olacak! 5.000 TL'ye ek 3.000 TL hediye verilecek

Maaşını Halkbank'a taşıyan emekliye özel düzenlenen kampanyada 3.000 TL ödeme verileceği belirtildi.

Tek şart emekli maaşınızı çekmek olacak! 5.000 TL'ye ek 3.000 TL hediye verilecek

EYT yasasının kabul edilmesi sonrasında milyonlarca müşteriyi kapmak adına bankalar adeta yarışa girmişlerdi. O dönem düzenlenen kampanyalar, emeklinin cebini doldururken, özellikle de karşılıksız hediye niteliğinde ve alışveriş karşılığında verilen liralar tercih edilmekteydi. Halkbank'ta 1 Nisan itibari ile bir kampanya başlatmış ve belirlenen şartları sağlayan emekliye 3.000 TL ödeme sunmuştu. O dönemden beri merakla takip edilen kampanya ile alakalı Halkbank resmi internet sitesinde kampanyanın devam ettiği bildirildi. Maaşını Halkbank'a taşıyan emekliye özel düzenlenen kampanyada 3.000 TL ödeme verileceği belirtildi. 

Halkbank tarafından yapılan açıklamada emekli müşterilerine özel olarak başlatılan kampanyanın devam ettiği bildirildi. Banka, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan ya da ilk emekli maaşını alan emekli müşterisine 3.000 TL hediye para vereceğini belirtti. Paraf para olarak verilecek olan 3.000 TL ödeme ile alakalı detaylar merakla araştırılıyor.

halkbank

HALKBANK EMEKLİ KAMPANYASI

Paraf para Halkbank'ın kendi kredi kartı olan para ile yapılan alışverişlerde kullanılan bir bedava puan sistemi olarak bilinmektedir. Halk Bankası'nın sunduğu kampanyadan faydalanmak isteyen müşteri 1 Nisan 2023 tarihe itibariyle maaşını Halkbank'tan alıyor olması şartı mevcut İken maaşını Halkbank'a taşıyacak olan emeklinin de faydalanacağı belirtildi. Belirtilen kampanya süresi boyunca aylık 5 bin TL ve üzeri alışverişe ₺500 para para verileceği bildirilirken toplamda 3000 TL'ye varan ödeme sunulacak. Emekli müşteri maaşını taşıma işlemini tamamlaması sonrasında kredi kartı başvurusu yapıp onaylanması durumu mevcut.

Tüm detayların sağlanması akabinde kampanyaya katılım şartı da bulunuyor. Kampanyaya dahil olmak için paraf uygulaması üzerinden ya da büyük harflerle KATIL yazıp 34 04'e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Halkbank tarafından emekliye özel olarak sunulan bu kampanya emekli müşterisi kazanmak için başlatılmış olup, emekli olan müşteri için de cazip bir fırsat olarak karşılarına çıkmaktadır.

ARTI EMEKLİ PROMOSYONU

Maaşını Halkbank'a taşıyan emekli, Halkbank emekli promosyonu hakkını da otomatik olarak kazanmaktadır. Halk Bankası emekliye özel promosyonu 5.000 TL'ye kadar çıkmaktadır.

Siz de hem kampanya hem de emekli promosyonu ödemesinden faydalanmak istiyorsanız, maaşını Halk Bankasına belirtilen yollarla taşımalısınız