Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,93 0,02%
EURO
33,47 0%
ALTIN
2.012,9 0,04%

STAR TV son dakika duyurdu Yalı Çapkını dizisi izleyicisi çılgına dönecek!

Yalı Çapkını dizisi yeni bölüm araştırmaları devam ediyor. Yalı Çapkını setinden gelen haber izleyiciyi mutlu ediyor.

Yayın Tarihi: 26.10.2023 08:12
Güncelleme Tarihi: 26.10.2023 08:12

STAR TV son dakika duyurdu Yalı Çapkını dizisi izleyicisi çılgına dönecek!

Her hafta ilgi ile takip edilen Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman sorusu 26 Ekim 2023 Perşembe yayın akışına bakan vatandaş tarafından merakla araştırılıyor. Tam her şey düzeldi derken yine ortalığın karıştığı Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Pelin ve annesinin merakla karşılanacağı Yalı Çapkını 42. bölüm hangi gün yayınlanacak? Yalı Çapkını yeni bölüm bu akşam var mı yok mu? İşte detaylar

Her bölümü ile merakla beklenen haftalık reyting kazananı Yalı Çapkını dizisi ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Antepli 2 ailenin gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını 42. bölümü, 26 Ekim 2023 Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Her hafta sabırsızlıkla beklenen dizi yapımcıları tarafından son dakika duyurulan haber izleyiciyi sevindirdi.   Aradan geçen 1 hafta sonra sonunda Yalı Çapkını dizisinin 42. bölümünün bu akşam yayınlanacağı açıklanırken, bu hafta 2 kere yayınlanacak olan dizinin 43. bölümü de kendi gününde yarın akşam ekranlarda olacak.

YALI ÇAPKINI GÖNÜLLERE SU SERPECEK

Geçtiğimiz hafta İsrail'in Filistin'e düzenlediği hastane saldırısı sonrasında yüzlerce müslüman hayatını kaybetmişti. Ülkemizde de 3 günlük yas ilan edilmesi dizileri ve eğlence programlarını etkilemiş ve yeni bölümleri yayından kaldırılmıştı. Stok bölümü bulunan Yalı Çapkını yapıcıları da boş olan Perşembe akşamına Yalı Çapkınının yeni bölümünü koyarken, kendi gününde de bir yeni bölümünün daha ekranlarda olacağı açıklanmış bulunuyor.  

yalı çapkını

Yani Yalı Çapkını yapımcları ve Star TV'nin ortak kararı ile Yalı Çapkını 42. bölüm 26 Ekim Perşembe günü yayınlanacak iken Yalı Çapkını 43. bölüm de 27 Ekim akşamı sevenlerinin karşısına çıkacak. 

YALI ÇAPKINI'NDA NE OLMUŞTU?

Ferit ve Seyran için tam da herşey düzelmiş denilirken, Kaya faktörü devreye girmiş ve ikilinin arasını bozmak için var gücüyle çalışmaya başlamıştır. Seyran'ın üniversiteye kaydına Ferit'ten habersiz Kaya ile giden Seyran, ortalığı karıştırmıştır. Çünkü Ferit'in de Seyran'a sürprizi vardır.