Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay gözaltında

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in işyerini kurşunlattığı iddiasıyla özel harekat polislerinin düzenlediği operasyonda yakalandı. Ronay’ın yanı sıra, kurşunlama eylemine katılan 5 kişi de gözaltına alındı.

Yayın Tarihi: 15.12.2023 14:04
Güncelleme Tarihi: 15.12.2023 14:04

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay gözaltında

Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, gündemden düşümüyor. Ronay, eski eşi Mehmet Bilir’in işyerini kurşunlattığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

İstanbul polisi, geçen günlerde gerçekleşen kurşunlama olayının faillerini belirledi. Bu sabah saatlerinde özel harekat polislerinin de destek verdiği bir operasyonla, Ronay ve 5 kişi daha gözaltına alındı.

OTOMATİK SİLAH, TABANCA VE FİŞEK ELE GEÇİRİLDİ

Gözaltına alınan şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda, otomatik silah, tabanca, 58 adet fişek ve hassas terazi bulundu. Şüphelilerin, eski eşinden intikam almak isteyen Ronay’ın talimatıyla, Bilir’in işyerini kurşunladıkları öne sürüldü.

GÜZELLİK MERKEZLERİ DE KURŞUNLANMIŞTI

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, bir süredir kurşunlama olaylarıyla gündemdeydi. Ronay’ın sahibi olduğu güzellik merkezleri de geçen günlerde silahlı saldırıya uğramıştı.

Ronay, saldırıların ardından yaptığı açıklamada, “Birileri beni bu yaşanan olayların içine çekmeye çalışıyor. Benimle bir alakası yok.” demişti.

Ancak polisin yaptığı inceleme, Ronay’ın kurşunlama olaylarının arkasında olduğunu ortaya çıkardı.