Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,79 1,53%
EURO
35,16 0,53%
ALTIN
2.447,14 2,86%

Sınava, diplomaya gerek kalmadan İşkur'dan işiniz hazır! Kadrolu personel olmaya hazır olun

Türkiye’nin çeşitli ve farklı bölgelerinde yer alan hastaneler için İşkur üzerinden alım yapılacağı açıklandı. Çok fazla sayıda personel alımı yapılacağı yayınlanan İşkur resmi sayfası üzerinden diploma ve sınav şartı olmadığı belirtildi. İşte İşkur 2023 personel alımı…

Yayın Tarihi: 10.11.2023 11:39
Güncelleme Tarihi: 10.11.2023 11:39

Sınava, diplomaya gerek kalmadan İşkur'dan işiniz hazır! Kadrolu personel olmaya hazır olun

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan hastaneler için İşkur aracılığı ile bir çok sayıda personel alımı yapılacağı İşkur’un resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı. İlkokul mezunu adayların da başvurabilecek olduğu bu hastanelerde KPSS puan şartı istenmiyor. Ek olarak herhangi bir diplomada gerekmiyor. İşte kasım ayı içersinde İşkur'a alınacak beden işçisi, şoför, güvenlik personeli, sağlık personeli, aşçı ve temizlik görevlisi gibi pozisyonlar için yapılan yeni alımlar...

İŞKUR KASIM 2023 PERSONEL ALIMLARI 

İşkur üzerinden hastanelerde farklı pozisyonlar için personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu belirtilen pozisyonlar arasında beden işçisi, şoför, sağlık personeli, aşçı, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, eczane teknikeri, hasta bakım elemanı, çamaşırcı, kalite kontrol sorumlusu, diyetisyen, kaynakçı, garson, kantin görevlisi, ön muhasebeci, hemşire, hasta kabul görevlisi, depo görevlisi, ebe gibi bir çok farklı alanda alım yapılacağı açıklandı.

işkur personel alım

İŞKUR KASIM 2023 PERSONEL ALIMI ŞARTLARI 

En az ilkokuldan mezun olan adayların başvurabilecek olduğu bu pozisyonların şartları ii koluna göre değişim gösteriyor. Bazı pozisyonlar için en az 50 puan KPSS alım şartı söz konusu iken bazılarında ise herhangi bir KPSS puanı aranmamaktadır. Peki İşkur Kasım 2023 personel alımı için başvurular nereye yapılacak?

işkur personel alım

İŞKUR KASIM 2023 PERSONEL ALIMI BAŞVURU 

İşkur Kasım 2023 personel alımı için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmaları şartı gerekiyor. Ek 18 yaşını doldurmuş olmak ve beraberinde kamu haklarından kesinlikle mahrum olmamak şartlar arasında yer alıyor. Son olarak hisse SGK’dan emeklilik, malullük ya da yaşlılık maaşı almıyor ve minimum ilkokul mezunu olmak genel şartlar arasında yer alıyor. İş arayan vatandaşlar için geniş bir iş ağı sunan İşku ilgili pozisyonları için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.