Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

Scarlett Johansson, orijinal Avengers ekibinin geri dönüşü hakkında eğlenceli bir şaka yaptı

Marvel Studios'un orijinal Avengers ekibini geri getirmeye yönelik planları konuşulmaya devam ediyor. Bu iddialara Scarlett Johansson da yanıt verdi.

Yayın Tarihi: 16.11.2023 17:09
Güncelleme Tarihi: 16.11.2023 17:09

Scarlett Johansson, orijinal Avengers ekibinin geri dönüşü hakkında eğlenceli bir şaka yaptı

Scarlett Johansson, TODAY Show'a çıkarak kozmetik serisi hakkında konuştu. Röportaj sırasında kendisine Marvel Sinematik Evreni (MCU) söylentileri de soruldu.

Johansson'ın MCU'daki Black Widow karakteri, Avengers: Endgame filminde ölmüştü. Oyuncu, bundan önceki olayları anlatan Black Widow filminin ardından MCU'ya veda etmişti.

Johansson, Black Widow'un diğer Avengers üyeleriyle birlikte MCU'nun geleceğine dahil olması olasılığına şaka yaparak yanıt verdi. "Aman tanrım! Bunun nasıl olacağını bilmiyorum.. Bu bir zombi filmi mi?" dedi.

"Sanırım bu sondu, değil mi? Geçti. Bu bir mucize olurdu. Gerçek bir Marvel mucizesi olurdu. Bir mucize olurdu. Ama kim bilir?" diye devam etti.

Scarlett Johansson

Bu spekülasyonlar, Variety'de yayınlanan bir makalenin ardından hızla büyüdü. Marvel Studios böyle bir projeyi duyurmamış olsa da Robert Downey Jr.'ın Iron Man rolüne geri döneceğine dair iddialar sosyal medyayı çoktan ele geçirdi.

Geçtiğimiz günlerde The Marvels filminin galasına katılan Marvel Studios başkanı Kevin Feige de bu iddialara değindi. "Biz bunu tartışmadık ve gerçek bu" dedi. Ancak geri dönüş açısından konuşacaksam, bekleyip görmemiz gerekecek" diyerek ufak da olsa bir açık kapı bıraktı.

Johansson'ın şakası, Marvel hayranları arasında heyecan yarattı. Ancak Feige'in açıklamaları, bu iddiaların henüz kesinleşmediğini gösteriyor.

Marvel Studios, önümüzdeki dönemde bu konuda bir açıklama yapacak mı? Bekleyip göreceğiz.