Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,18%
EURO
33,67 0,09%
ALTIN
2.022,78 0,02%

Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümü ne zaman? Hilal Altınbilek'in başrolünde olduğu dizi seyirciyi yine ekrana kitleyecek

Fox TV'nin 29 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Şahane Hayatım dizisinin 5. yeni bölümü, izleyicilere bir kez daha soluk kesen anlar yaşatacak.

Yayın Tarihi: 28.11.2023 13:53
Güncelleme Tarihi: 28.11.2023 13:53

Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümü ne zaman?  Hilal Altınbilek'in başrolünde olduğu dizi seyirciyi yine ekrana kitleyecek

Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'in başrollerini üstlendiği dizi, güçlü bir hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor, bu da reytinglerde başarı elde etmesini sağlıyor.

Şebnem'in bıçak yarasının ardından yaşananlar ise dizinin merakla beklenen gelişmelerinden sadece biri. Enfeksiyon nedeniyle zor durumda kalan Şebnem, Niyazi'nin açtığı yarayı Mesut'a nasıl anlatacak? Mesut, uzun süredir duyduğu şüphelerin ardında yatan gerçeği bulur bulmaz Şebnem'in peşine düşecek, ancak onu durduran beklenmedik bir engel çıkacak karşısına.

Melisa'nın Onur'u elde etme kararlılığı ise dizinin romantik atmosferine ayrı bir renk katıyor. Ancak karşısında, Şebnem gibi güçlü bir rakip varken, işleri hiç de kolay olmayacak. Melisa'nın oyunu daha da karmaşık hale getirmesiyle birlikte, ortaya çıkacak yeni ve gizemli bir oyuncu, dizinin izleyicilerini şaşırtacak.

Şebnem'in geçmişi ise peşini bırakmıyor, Selo ve Izbandut'un onu bulma çabaları ise diziyi gerilim dolu bir hale getiriyor. Şebnem, güvenecek kimsesi olmadan bu tehlikeli durumdan kurtulabilecek mi? İzleyiciler, bu heyecan dolu bölümde Şahane Hayatım'ın karakterlerinin karşılaşacakları sıra dışı olayları merakla bekliyor olacaklar.