Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Şahane Hayatım dizisi Didem kimdir, nereli, kaç yaşında? Gökçe Eyüboğlu dizileri ve kısa biyografisi

Gökçe Eyüboğlu, FOX'un Ay Yapım imzalı dizisi "Şahane Hayatım"da Didem karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekiyor. Didem, Şebnem'in sadık dostu ve gizemli geçmişi olan bir kadındır. "Şahane Hayatım" dizisinin Didem'i Gökçe Eyüboğlu, genç yaşına rağmen başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip. Didem'in mesleği, boyu, kilosu gibi detaylar ise haberimizde

Yayın Tarihi: 13.12.2023 21:31
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 21:31

Şahane Hayatım dizisi Didem kimdir, nereli, kaç yaşında? Gökçe Eyüboğlu dizileri ve kısa biyografisi

FOX'un Ay Yapım imzalı dizisi "Şahane Hayatım," Meriç Acemi'nin senaryosuyla ve Çağrı Bayrak'ın yönetmenliğiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizi, Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener ve Serkan Keskin gibi deneyimli isimleri kadrosunda barındırıyor. Bu güçlü oyuncu kadrosuna son olarak katılan Gökçe Eyüboğlu, dizide Didem karakterine hayat verecek. Didem, Şebnem'in en yakın arkadaşı ve geçmişinden gelen gizemli bir karakter olarak dizinin hikayesine renk katıyor.

şahane hayatım

Gökçe Eyüboğlu Kaç Yaşında ve Hangi Burç?

Gökçe Eyüboğlu, 30 Eylül 1988 tarihinde doğmuş olup, 2023 itibariyle 35 yaşındadır. Terazi burcu olan Eyüboğlu, astrolojik olarak Terazi burcu özelliklerini taşımaktadır.

Boy ve Kilo Bilgisi

Gökçe Eyüboğlu'nun boyu 1.70 metre, kilosu ise 55 kilogramdır.

Özel Hayatı

şahane hayatım

2016 yılında oyuncu Berk Hakman ile evlenen Gökçe Eyüboğlu, 2018 yılında boşanmıştır. Şu anda bekar olan Eyüboğlu'nun çocuğu bulunmamaktadır.

Instagram Hesabı

Gökçe Eyüboğlu'nun Instagram hesabı @gokceeyuboglu'dur ve 2.7 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Eğitim ve Kariyer

şahane hayatım

Ankara'da doğan Gökçe Eyüboğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı ve 2012 yılında mezun oldu.

Oyunculuk kariyerine 2010 yılında "Kapalı Çarşı" dizisi ile adım atan Eyüboğlu, "Kuzey Güney", "Muhteşem Yüzyıl", "Gönül İşleri", "Kiralık Aşk", "Kalp Atışı", "Bir Zamanlar Çukurova" gibi önemli dizilerde rol aldı. Sinema filmlerinde de boy gösteren Eyüboğlu, aynı zamanda seslendirme sanatçısı olarak da pek çok projede yer aldı.

Ödülleri

Gökçe Eyüboğlu, oyunculuk performansıyla birçok ödül kazandı. "Kiralık Aşk" dizisindeki rolüyle Altın Kelebek En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü (2015), "Kalp Atışı" dizisindeki performansıyla Pantene Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü (2017) ve "Bir Zamanlar Çukurova" dizisindeki performansıyla Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü (2019) kazandı.