Bist 100
10.643,58 3%
DOLAR
32,21 -0,22%
EURO
35,12 -0,22%
ALTIN
2.492,01 1,55%

Rüzgârlı Tepe: Kan Çiçekleri’nin Yapımcısının Yeni Dizisi Yakında Kanal 7’de

Rüzgârlı Tepe, Kan Çiçekleri'nin yapımcısından yeni bir dizi. Zeynep ve Halil'in ailelerine rağmen yaşadıkları aşkın hikayesi ekrana geliyor.

Yayın Tarihi: 13.12.2023 10:14
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 10:14

Rüzgârlı Tepe: Kan Çiçekleri’nin Yapımcısının Yeni Dizisi Yakında Kanal 7’de

Rüzgârlı Tepe: Kan Çiçekleri'nin Yapımcısından Yeni Bir Dizi

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kanal 7'nin yeni dizisi Rüzgârlı Tepe, Kan Çiçekleri'nin yapımcısı Rains Pictures ve Unik Film'in ortak yapımı olarak seyirciyle buluşuyor. Kan Çiçekleri, dünyanın dört bir yanında büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve ikinci sezonunda da ilgi gören bir dizi. Rüzgârlı Tepe de aynı kalite ve iddiayla ekrana geliyor.

Rüzgârlı Tepe'nin Oyuncu Kadrosu ve Teknik Ekibi

Rüzgârlı Tepe'nin başrollerinde Beni Bırakma ve Beni Affet dizilerinden tanıdığımız Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ömer Baykul ve Bülent Doğan oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Halil Uzun ve Çetin Çavan'ın yaptığı dizinin müzikleri Minör tarafından bestelendi. Sanat yönetmenliğini Zülfü Ataş'ın, kostüm tasarımını ise Gülcan İnce'nin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Ezgi Dalgıç, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri gibi isimler de var. Dizinin senaryosunu ise Elif Yılmaz, Ayşegül Vızdıklar, Aslı Aksu, Evren Erdoğan, Feza Doğru, Esra Yurtsever, Melike Yılman, Harun Baran, Zeliha Doğan, Veli Kaya, Necati Küçükazay, Hazan Toma, Gökçen Eroğlu, Özgün Başpınar, Yelda Arıtaş Erdem gibi usta yazarlar kaleme alıyor.

Rüzgârlı Tepe'nin Konusu

Rüzgârlı Tepe, Zeynep ve Halil'in aşkını anlatıyor. Zeynep, yaşadığı kasabanın en zengin ve en saygın ailesinin kızıdır. Akıllı, uslu ve örnek bir kız olan Zeynep, herkesin hayranlıkla baktığı bir hayat sürer. Halil ise annesini ve babasını küçük yaşta yitirmiş, teyzesinin yanında büyümüş, ailesinin intikamını almak için yaşayan bir gençtir. Bu iki genç, ailelerinin arasındaki düşmanlığa rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak bu aşk, onları akıl almaz bir kör düğümün içine sürükler.