PTT'den emekliye müjde! 70.000 TL kredinizin ilk taksitini PTT ödüyor

PTT düşük aylık ödeme ile yeni bir kampanya başlatmış bulunuyor. Emeklinin yüzünü güldürecek kampanyalar bankalar tarafından ay ay duyurulurken PTT'de Aktif Bank işbirliği ile N Kolay emekli kredisi kampanyasını açıkladı.

PTT'den emekliye müjde! 70.000 TL kredinizin ilk taksitini PTT ödüyor

Emeklinin yüzü Kasım ayında diğer aylara daha bir fazla gülecek gibi. Emekli ikramiyesi, yeni maaş zammı hesaplamaları, emekli promosyon güncellemeleri artı kampanyalar derken, PTT'de bu kapsamda emeklinin yanında olduğunu ispat etti. PTT emekli kredisi NKolay kredi kampanyası kapsamında hem faiz oranları düştü hem de vade sayısı arttı. Senelerce Posta Telefon Telgraf hizmeti veren PTT Aktifbank ile işbirliği içerisinde uzun zamandır ihtiyaç kredisi de sunuyor. Özellikle de emekliye sunulan ihtiyaç kredileri dikkat çekerken, emekli kredisi adı altında % 3,19'dan başlayan faiz oranları emekliye çok cazip geliyor. Peki PTT emekli kredisi detayları neler?

PTT düşük aylık ödeme ile yeni bir kampanya başlatmış bulunuyor. Emeklinin yüzünü güldürecek kampanyalar bankalar tarafından ay ay duyurulurken PTT'de Aktif Bank işbirliği ile N Kolay emekli kredisi kampanyasını açıkladı. Emeklilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak, yatırım yapmaları sağlamak ya da borçlarının tamamını kapatmak adına bir fırsat olarak sunulan PTT emekli kredisi uzun vade ve düşük faiz imkanları ile emekli tarafından çok tercih ediliyor.

ptt

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Yapılan başvurular PTT tarafından onay alması durumunda Aktif Bank finansörlüğünde 70.000 TL'ye varan Kredi imkanı sunulmaktadır. 12 Aydan 36 aya kadar vade imkanı sunan PTT kredisinin faiz oranı ise 3.19'dan başlıyor. PTT; emekli kredisi adı altında resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada kefilsiz şartsız emekli kredisi kampanyasına detaylarını paylaşıyor. Acil nakit ihtiyacı olan emekliye yüzde 3.19'dan başlayan faiz oranları ile 70.000 TL nakit anında hesaplara aktarılıyor.

ptt

HANGİ EMEKLİ PTT KREDİSİNDEN FAYDALANIYOR

Emekli maaşını PTT'ye taşıyan Türkiye'de ikamet eden her birey PTT emekli kredisi kampanyasından faydalanabilmektedir. Emekli maaşını PTT'ye taşınması sonrasında kefil ya da şart aranmadan 70.000 TL'ye kadar varan kredinizi anında hesabınıza aktarıp tüm PTT'lerden çekebilirsiniz. Öte yandan emekliye özel faiz oranları da sunulmaktadır.

PTT EMEKLİ PROMOSYONU

PTT'den emekli kredisi kullanmak isteyen emekli, maaşı taşıma şartına bu fırsattan faydalanabilmekte iken maaşını taşıdığı anda hesabına 3600 TL'ye Varan Emekli promosyonu ödemesi sunuluyor. Bu da çekilen kredinin neredeyse ilk taksitinin PTT tarafından ödenmesi anlamına geliyor