Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Promosyonda çıta bayram akabinde yükseliyor! Yeni rekor cebe sığmıyor

Bankalar maaş hesaplarının yoğunluğunu arttırmak adına başlattığı savaşta kazanan olmak adına gün gün yeni ihalelere dahil olup maaş bankası olmak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Yayın Tarihi: 18.06.2024 18:40
Güncelleme Tarihi: 18.06.2024 18:40

Promosyonda çıta bayram akabinde yükseliyor! Yeni rekor cebe sığmıyor

Bankalar maaş hesaplarının yoğunluğunu arttırmak adına başlattığı savaşta kazanan olmak adına gün gün yeni ihalelere dahil olup maaş bankası olmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Emekliye özel olarak hazırlanan promosyon kampanyalarına ek olarak sunulan fırsatlar da yakından takip ediliyor. Çalışanlar da tek bir imza ile yüklü miktarda promosyon hakkına söz sahibi oluyor. Özellikle de emekliye verdiği 18.000 TL’ye varan promosyonu ile dikkat çeken Yapı Kredi Bankası, çalışan maaş bankası olmak adına da elini cebine atmaya devam ediyor. Bu kapsamda belediye çalışanlarına sağlanan imkanlar akabinde düzenlenen ihalenin kazananı olmak adına son zamanların e yüksek tutarlı promosyonlarına imzasını atan Yapı Kredi Bankası, son katıldığı bir ihalede de kazanan olarak açıklandı.

tll

BELEDİYE PROMOSYONU AÇIKLANDI

Belediye promosyonları, TİS kapsamında imzalanan maaş zam imzaları kadar dikkat çekiyor. 2 3 senelik maaş anlaşmasına bankalar tarafından yapılan promosyon ödemeleri gün gün rekabet artışı ile birlikte yükselişini sürdürürken, son açıklama da İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi ile yapılan anlaşma olarak dikkatleri üzerine topluyor.

İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi, 31 Mart seçimleri akabinde CHP’ye geçti. Kurulan yeni sistem akabinde bankalar ile maaş promosyonu anlaşmasına varması, geçilen yeni düzen akabinde alınan ilk karar olarak gündemi meşgul ediyor.

Bu kapsamda 11 tur süren maaş ihalesi akabinde, 36 bin TL teklif eden Yapı Kredi Bankası ile 3 yıllık sözleşme imzalandığı açıklaması bayram müjdesi olarak verildi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi ve GOPKENT işçilerine bayram arifesinde verilen bu müjde İstanbul da belediye çalışanlarına verilen yüksek tutarlı promosyon olarak kayıtlara geçiyor.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen son ihale kapsamında alına netice Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe tarafından çalışana müjde olarak açıklanırken, bu ödeme adeta çalışana bayram ikramiyesi olarak geliyor.