Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,92 0,02%
EURO
33,46 -0,03%
ALTIN
2.012,03 0%

Onur Tuna Pelin Akil Gözyaşlarına Boğacak! Son Akşam Yemeği filmi nerede yayınlanacak? konusu, hikayesi...

Çankaya Köşkü'nde verilen akşam yemeğinde yaşananların üzerinde durulduğu Son Akşam Yemeği oyuncu kadrosu, Son Akşam Yemeği filmi konusu sizlerle

Yayın Tarihi: 27.10.2023 09:56
Güncelleme Tarihi: 27.10.2023 09:56

Onur Tuna Pelin Akil Gözyaşlarına Boğacak! Son Akşam Yemeği filmi nerede yayınlanacak? konusu, hikayesi...

Şimdiye kadar çekilen Atatürk filmleri arasında en dikkat çeken yapımlar arasında yer alan Son Akşam Yemeği filminin galası geçtiğimiz gün yapıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde vizyona gireceği açıklanan Son Akşam Yemeği Atatürk filmi ile alakalı detaylar araştırılmaya başlandı. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yıl dönemi şerefine özel olarak hazırlanan Son Akşam Yemeği filmi Cumhuriyetin ilan edilmesinin bir gün öncesini anlatmaktadır. Çankaya Köşkü'nde verilen akşam yemeğinde yaşananların üzerinde durulduğu Son Akşam Yemeği oyuncuları ve Son Akşam Yemeği filmi hikayesi sizlerle

Birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ve diğer Atatürk filmlerinden farklı bir şekilde çekilen konusu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Son Akşam Yemeği fragmanı bütün ilgiyi üzerine topladı.

SON AKŞAM YEMEĞİ FİLMİ HİKAYESİ

Mustafa Kemal'in ''Cumhuriyeti ilan edeceğiz'' konuşmasını yaptığı ve bunu da bir gün sonra yapacağız dediği Cumhuriyetin ilanının bir gece evveli Çankaya Köşkü'nde yaşanan olayları konu edinmektedir.

SON AKŞAM YEMEĞİ FİLMİ HANGİ GÜN ÇIKACAK?

Aslında uzun zamandır çekimlerinin başladığı bilinse de VİZYON tarihi hakkında net bir bilgi verilmeyen Son Akşam Yemeği filmi konusu, hikayesi ve oyuncu kadrosu merakla soruluyor. Son akşam yemeği filmi vizyon tarihi Levent onan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu son akşam yemeği filmi yayın tarihi 27 Ekim 2023 olarak açıklandı.

SON AKŞAM YEMEĞİ FİLMİ OYUNCU KADROSU

Onur Tuna'nın Mustafa Kemal Atatürk'ü, Pelin Akil'in ise Latife hanımı canlandırdığı Son Akşam Yemeği filmi 27 Ekim'de vizyona girecek. Oldukça dikkat çeken oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Pelin Akil, Engin Şenkan, Necip Memili, Mustafa Avkıran, Aslı Tandoğan ve çocuk oyuncu Azra Aksu gibi başarılı isimler yer alıyor.

OYUNCULAR VE CANLANDIRDIKLARI KARAKTERLER

Onur Tuna - Mustafa Kemal Atatürk

Pelin Akil - Latife Hanım

Engin Şenkan - Ahir

Azra Aksu - Elif

Aslı Tandoğan - Elif'in Annesi

Cemal Hünal - Komutan Wilson

Tuğba Daştan - Vecihe

Haydar Şahin - Yaver Muzaffer