Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!

Ne Gemiler Yaktım, kocasından kaçan Fidan ve kızı Zeynep’in, Yasemin ve kızı Rengin’le tanışmalarıyla başlayan bir dostluk ve suç ortaklığı hikayesi.

Yayın Tarihi: 04.12.2023 14:18
Güncelleme Tarihi: 04.12.2023 14:18

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!

Ne Gemiler Yaktım

Ay Yapım'ın yeni dizisi Show TV'de başlıyor

Banu Kiremitçi Bozkurt'un kaleme aldığı, Altan Dönmez'in yönettiği, Ay Yapım'ın Show TV için hazırladığı yeni dizisi 'Ne Gemiler Yaktım' bu akşam (4 aralık) saat 20.00'de başlıyor. Dizinin başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil var. Onlara Nazmi Kırık, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Züleyha Yıldız, Melisa Duru Ünal, Onur Dikmen, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ile usta oyuncular Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat destek veriyor.

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!

Ne Gemiler Yaktım dizisinin konusu ise şöyle:

Kocası Rutkay'dan kaçan Fidan ve kızı Zeynep, tesadüfen Yasemin'in kızı Rengin'in hayatını kurtarır. Bu olay, iki kadın arasında güçlü bir dostluk başlatır. Yasemin, Fidan'ın geçmişini bilmeden onu ve kızını evine davet eder. Ancak Fidan'ın peşini bırakmayan Rutkay, Yasemin'in kızını da tehlikeye atar. Yasemin, kızını korumak için Komiser Toprak'la işbirliği yapar. Bu sırada Fidan ve Yasemin'in dostluğu bir suç ortaklığına dönüşür. Artık ikisinin de hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır.

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!

'Ne Gemiler Yaktım' dizisinin başrol oyuncuları anlattı

Deniz Baysal ve Devrim Özkan: 'Kadın kadının yurdudur'

Ay Yapım'ın Show TV'de yayınlanacak yeni dizisi 'Ne Gemiler Yaktım''ın başrol oyuncuları Deniz Baysal ve Devrim Özkan, dizinin konusu ve karakterleri hakkında konuştu. Dizide hiç vazgeçmeyen iki kadının dostluğunu canlandıran Baysal ve Özkan, kadınların birbirlerine destek olmalarının önemine vurgu yaptılar.

Baysal, dizinin ilk tanıtımının yayınlanacağı zaman çok heyecanlandıklarını söyledi. "Senaryoyu okurken karakterlere bile bakmadan çok etkilendim. Hikaye çok güzel ilerliyor. Hiç vazgeçmeyen iki kadın görüyorum ben" dedi.

Özkan ise, "Kadınlar birbirlerine destek oldukça daha çok var olurlar çünkü kadın kadın'ın yurdudur. Bu dizide de bunu göreceksiniz. Her duyguyu barındıran bir iş olduğunu söyleyebilirim" diye konuştu. Güzel ikili, birbirimizin kurdu değil yurdu olalım diye sözlerini noktaladılar.

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!


Erkan Kolçak Köstendil: 'Sağlam bir kadın hikayesi'

Dizinin diğer başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil ise, dizide Komiser Toprak karakterini oynuyor. Köstendil, karakterinin yaşadığı olaylar doğrultusunda kendi halinde olan bir adamın agresif bir yapıya bürünmesinden bahsetti. "Toprak, hayatında çok şey kaybetmiş biri. Bu yüzden kendini işine vermiş. Ancak Fidan ve Yasemin'in hayatına girdiğinde, onların da yardımına koşuyor. Bu arada kendi hayatı da değişiyor" dedi.

Ne Gemiler Yaktım Dizisi Bu Akşam (4 Aralık) Show Tv'de Yayında!

Köstendil, dizinin sağlam bir kadın hikayesi olmasından çok etkilendiğini söyledi. "Bu dizide kadınların gücünü, dayanışmasını, cesaretini göreceksiniz. Ben de bu hikayenin bir parçası olmaktan çok mutluyum" diye ekledi.