Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün Güzel Atlar Diyarı’nda Ekrana Dönüyor

Amerika’da yaşayan Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı’nda Halil Ergün’le başrolü paylaşacak. Dizinin çekimleri dört farklı bölgede yapılacak.

Yayın Tarihi: 08.12.2023 15:08
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 15:08

Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün Güzel Atlar Diyarı’nda Ekrana Dönüyor

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı’nda Meltem Cumbul sürprizi

Amerika’da yaşayan ünlü oyuncu Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı için Türkiye’ye döndü. Dizinin başrolünde ise Halil Ergün yer alıyor.

Ekranlara uzun bir aradan sonra geri dönecek olan Mahsun Kırmızıgül’ün yeni projesi Güzel Atlar Diyarı (GAD) büyük bir merakla bekleniyor. Dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün oturacağı, senaryosunu ise Feraye Şahin’in kaleme alacağı biliniyor. Dizinin yapımcılığını ise Mahsun Kırmızıgül’ün Murat Tokat ile birlikte kurduğu Boyut Film ve Fatih Aksoy’un Medyapım ortak yapacak.

Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün Güzel Atlar Diyarı’nda Ekrana Dönüyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekici. Daha önce Mahsun Kırmızıgül’ün filmlerinde rol alan Halil Ergün, dizinin başrol oyuncusu olarak açıklanmıştı. Ergün’ün yanı sıra dizide bir de bomba isim var. Amerika’da yaşamını sürdüren Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül’ün teklifini kabul etti ve dizinin kadrosuna katıldı. Cumbul, çekimler için İstanbul’a geldi.

Güzel Atlar Diyarı (GAD) dizisi, masalsı bir aşk hikâyesini konu alacak. Dizinin çekimleri İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya’da gerçekleştirilecek. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz belli değil.