Bist 100
10.416,97 2%
DOLAR
32,3 -0,04%
EURO
35,14 0,52%
ALTIN
2.395,27 -0,33%

MasterChef’te Alican Şoku! Eleme Potasına Giren Yarışmacılar ve Elenen İsim…

MasterChef Türkiye’de eleme gecesinde Alican yarışmaya veda etti. Potaya giren diğer yarışmacılar ise Dilara, Barbaros, Hasan, Esra ve Batuhan oldu. Geçen hafta elenen yarışmacı ise Ayaz olmuştu.

Yayın Tarihi: 27.11.2023 06:47
Güncelleme Tarihi: 27.11.2023 06:47

MasterChef’te Alican Şoku! Eleme Potasına Giren Yarışmacılar ve Elenen İsim…

MasterChef Türkiye’de Elenen Yarışmacı Belli Oldu! 26 Kasım 2023 MasterChef’te Kim Elendi?

MasterChef Türkiye’de eleme gecesi heyecanlı anlara sahne oldu. Bu hafta potaya giren yarışmacılardan biri büyük ödüle veda etti. MasterChef’te elenen yarışmacı şeflerin oylarıyla belirlendi. Peki, 26 Kasım 2023 MasterChef Türkiye’de kim elendi? İşte, MasterChef Türkiye’de eleme potasına giren ve yarışmaya veda eden isimler…

MasterChef Türkiye’de Elenen Yarışmacı: Alican

MasterChef All Star’da şeflerin değerlendirmelerinin ardından bu hafta yarışmaya veda eden isim Alican oldu. Alican, potaya giren diğer yarışmacılardan daha az oy alarak MasterChef Türkiye’ye veda etti. Alican’ın elenmesi hem yarışmacıları hem de izleyicileri üzdü.

MasterChef Türkiye’de Eleme Potasına Giren Yarışmacılar

MasterChef Türkiye’de bu hafta eleme potasına giren yarışmacılar şunlardı:

  • Dilara
  • Alican
  • Barbaros
  • Hasan
  • Esra
  • Batuhan

Mavi takımda Cemre hariç tüm takım yarışmacılarının eleme potasında olduğu bu haftada Kırmızı takımdan ise sadece Batuhan aday oldu. Eleme potasına giren yarışmacılar, şeflerin belirlediği menüyü yapmaya çalıştılar. Şeflerin oylarıyla en iyi yemeği yapan yarışmacılar potadan kurtulurken, en az oy alan yarışmacı MasterChef Türkiye’ye veda etti.

MasterChef Türkiye’de Geçen Hafta Kim Elendi?

MasterChef All Star’a geçtiğimiz hafta veda eden yarışmacı Ayaz olmuştu. Ayaz, potaya giren diğer yarışmacılardan daha az oy alarak MasterChef Türkiye’ye elenmişti. Ayaz’ın elenmesi hem yarışmacıları hem de izleyicileri şaşırtmıştı.