Bist 100
9.312,12 0%
DOLAR
31,01 -0,01%
EURO
33,58 -0,01%
ALTIN
2.018,23 0%

Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Dizisi Güzel Atlar Diyarı’nda Kimler Var?

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi Güzel Atlar Diyarı, Kanal D’de başlıyor. Melis Birkan, Eren Vurdem, Halil Ergün ve Meltem Cumbul gibi yıldızlar rol alıyor. Dizi, masalsı bir aşk hikâyesini anlatıyor.

Yayın Tarihi: 11.12.2023 15:52
Güncelleme Tarihi: 11.12.2023 15:52

Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Dizisi Güzel Atlar Diyarı’nda Kimler Var?

Mahsun Kırmızıgül’ün Güzel Atlar Diyarı dizisine yeni yıldızlar

Kanal D'nin yeni sezonda izleyiciyle buluşturacağı Güzel Atlar Diyarı dizisi, Mahsun Kırmızıgül’ü uzun bir aradan sonra tekrar dizi dünyasına getirdi.

Mahsun Kırmızıgül, Boyut Film ve Fatih Aksoy’un ortak yapımı dizide

Mahsun Kırmızıgül, dizi setlerine geri dönen ünlü isimlerden biri oldu. Başarılı sanatçı, ortağı Murat Tokat ile birlikte gişede rekor kıran filmler ve çok sevilen diziler yapan Boyut Film’in yanı sıra, deneyimli yapımcı Fatih Aksoy ile birlikte çekecekleri dizinin oyuncu kadrosunu güçlendirdi. Halil Ergün ve Meltem Cumbul’un da yer aldığı dizide, iki sürpriz isim daha rol aldı.

Mahsun Kırmızıgül’ün Yeni Dizisi Güzel Atlar Diyarı’nda Kimler Var?

Melis Birkan ve Eren Vurdem, Güzel Atlar Diyarı’nın başrollerinde

Melis Birkan, İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya’da çekimleri yapılacak olan dizide, Ünzile karakterini canlandıracak. Güzel oyuncu, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizide, Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yapacağı ilk bölümlerde yer alacak.Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Feraye Şahin’in kaleme aldığı dizinin diğer başrol oyuncusu ise Eren Vurdem oldu. Yetenekli oyuncu, dizide Cihangir adlı karaktere hayat verecek ve masalsı bir aşkın peşinden gidecek.