Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,91 -0,02%
EURO
33,58 0,08%
ALTIN
2.011,17 -0,04%

Kuruluş Osman ve Adım Farah'a taze rakip! Dilek Taşı ateşe atıldı deniliyor

Yayınlandığı gün reytinglerde önemli bir yükseliş kaydeden Dilek Taşı dizisi gün değiştirdi. Perşembe günleri yayınlanan dizi artık Çarşamba günleri dizi saatinde ekranlarda olacak

Yayın Tarihi: 24.10.2023 17:27
Güncelleme Tarihi: 24.10.2023 17:27

Kuruluş Osman ve Adım Farah'a taze rakip! Dilek Taşı ateşe atıldı deniliyor

Yayınlandığı gün reytinglerde önemli bir yükseliş kaydeden Dilek Taşı dizisi gün değiştirdi. Perşembe günleri yayınlanan dizi artık Çarşamba günleri dizi saatinde ekranlarda olacak. Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi olarak gündeme çıkan ve 7. bölümü ile bu hafta yayınlanacak olan Dİlek Taşı dizisi ile alakalı son dakika gelişmeler mevcut. 26 Ekim Perşembe akşamı ekranda olması beklenen Dİlek Taşı dizisi ile alakalı son dakika gelişmelerinde dizinin yayın gününün değiştiği bilgisi verilmiş bulunuyor. 

Hikayesi ile ilk yayınlandığı günlerde tüm dikkatleri üzerine toplayan yayınlandığı gün tüm dizileri neredeyse alt edecek performans sergileyen Dİlek Taşı dizisi, içerdiği dram konusu ile zamanla biraz gerilese de oluşan kemik izleyici kitlesi dizisine sahip çıkıyor. Perşembe akşamları AB ve ABC1'de üstün performans sergileyen Dİlek Taşı dizisinin, Çarşamba akşamları seyrinin ne olacağı da merak ediliyor. 

dilek taşı

Bilindiği üzere Çarşamba akşamları reyting savaşaının üst sıralarda yaşandığı dizi akşamı olarak biliniyor. Kuruluş Osman, Adım Farah ve Benim Güzel Ailem dizileri ile birlikte aynı saatte yayınlanacak olan Dilek Taşı dizisinin gün değişikliği ile alakalı olarak sosyal medya da 'ateşe atıldı' yorumları yapılıyor. 

Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk gibi başarılı isimlerin yer aldığı Dilek Taşı dizisi, aldığı reytingleri ile de adından bahsettiriyor. Hikayesindeki kasvet sebebiyle gün gün kan kaybeden Dilek Taşı dizisi ile alakalı  Pastel Film teyakkuza geçmiş gibi duruyor. Azalan reytingleri ile düşüş sergilediği gözler önüne serilen Dilek Taşı dizisi, bundan sonra Çarşamba akşamları ekrana gelecek.