Bist 100
9.679,8 1%
DOLAR
32,43 0,21%
EURO
34,54 0,28%
ALTIN
2.436,93 0,43%

Kuruluş Osman dizisinde 2 karakter diziden ayrılıyor!

Kuruluş Osman dizisinde Germiyanoğulları Beyliği’nin liderleri Yakup Bey ve Saadet Hatun, hikâyeleri biten karakterler olarak diziden ayrılıyor. Yerlerine oğulları Mehmet Bey geçiyor.

Yayın Tarihi: 05.02.2024 15:49
Güncelleme Tarihi: 05.02.2024 15:49

Kuruluş Osman dizisinde 2 karakter diziden ayrılıyor!

Kuruluş Osman’da Sürpriz Veda

atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman, beşinci sezonunda da izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin başarısında rol alan oyuncu kadrosu da her bölümde performanslarıyla göz dolduruyor. Ahmet Yılmaz’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon Ebru Kocaağa (Olivia), Yulduz Rajabova (Ayça Hatun), Taner Rumeli (Hakik), Melih Çardak (Tacettin Noyan) ve Şekip Taşpınar (Gündüz) gibi isimler dahil olmuştu. Ancak dizide artık sona gelinen bir hikâye nedeniyle 2 oyuncu daha veda ediyor.

Kuruluş Osman dizisinde 2 karakter diziden ayrılıyor!

Mirza Bahattin Doğan ve Sevil Akı Diziden Ayrılıyor

Dizinin sezon başından beri kadrosunda yer alan deneyimli oyuncular Mirza Bahattin Doğan ve Sevil Akı, diziden ayrılıyor. Doğan ve Akı, dizide Germiyanoğulları Beyliği’nin liderleri Yakup Bey ve Saadet Hatun karakterlerini canlandırıyordu. Ancak dizideki hikâyeleri tamamlanan bu karakterlerin yerine beyliğin başına oğulları Mehmet Bey (Emre Dinler) geçecek. Böylece dizide yeni bir dönem başlayacak.