Bist 100
9.344,97 1%
DOLAR
30,94 0,01%
EURO
33,44 -0,09%
ALTIN
2.010,17 -0,09%

Kuruluş Osman 133. yeni bölüm ne zaman? Bu akşam ATV yayın akışı Kuruluş Osman var mı?

25 Ekim ATV yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölüm var mı sorusunun yanıtı nihayet yanıtını buldu.

Yayın Tarihi: 25.10.2023 08:10
Güncelleme Tarihi: 25.10.2023 08:10

Kuruluş Osman 133. yeni bölüm ne zaman? Bu akşam ATV yayın akışı Kuruluş Osman var mı?

Kuruluş Osman 133. bölüm geçtiğimiz hafta ekranlarda yer almadı. Dizi severler 25 Ekim Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Bu akşam dizinin yeni bölümü var mı? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularının yanıtları sizlerle. Ekim ayı itibari ile yeni sezon macerasına başlayan Kuruluş Osman dizisi yoğun ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Tıpki geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sezonda reyting sever dizi Çarşamba reytinglerini adeta silip süpürüyor. Geçtiğimiz hafta açıklaması yapılan milli yas sebebiyle yapımcıların ani yayın kaldırma kararı sonrasında bu hafta 25 Ekim'de Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. 

kuruluş

BOZDAĞ FİLM İPTAL ETMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Bozdağ Film tarafından dizinin yeni bölümünün başlamasına saatler kala açıklama yapılmış ve milli yas sebebiyle yeni bölüm kaldırılma kararının alındığı açıklanmıştı. Yapılan açıklamada "İsrail'in Gazze'de hastaneye yaptığı saldırıda, yüzlerce Filistinli kardeşimizi katletmesi nedeniyle ülkemizde 3 günlük milli yas ilan edilecektir. Bu sebeple bu akşam yayınlanacak olan Kuruluş Osman dizimizin yeni bölümü yayınlanmayacak, geçen haftaki bölümün tekrar yayını olacaktır. Gazze'de yaşanan saldırıların bir insanlık suçu olduğunu belirtip; çocuk, kadın ve sivillere yönelik yapılan saldırıları bir kez daha şiddetle kınıyoruz." denilmişti. Orhan Bey'in akıbetibin merak edildiği, Osman Bey ise Yakup Bey karmaşasının ne olacağının takip edildiği Kuruluş OSman 133. bölüme gözler çevrildi. 

25 EKİM 2023 ÇARŞAMBA ATV YAYIN AKIŞI

25 Ekim ATV yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölüm var mı sorusunun yanıtı nihayet yanıtını buldu. Bugün ATV yayın akışında Kuruluş Osman yeni bölümü yer aldı. 

Yani Kuruluş Osman 133. yeni bölümü ile bir değişiklik olmaması halinde bu akşam ekranlarda olacak.