Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kredi Skorunuz Düşükse Üzülmeyin! Anahtar Kart programı ile kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Anahtar Kart Programı, kredi skorunuz düşük olsa bile, Garanti BBVA kredi kartlarına sahip olmanızı sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde, bonus, mil, taksit, kampanya gibi birçok fırsattan yararlanabilir, ödemelerinizi düzenli yaparak kredi skorunuzu yükseltebilirsiniz.

Yayın Tarihi: 16.12.2023 17:17
Güncelleme Tarihi: 16.12.2023 17:17

Kredi Skorunuz Düşükse Üzülmeyin! Anahtar Kart programı ile kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Kartlarına Anahtar Kart Programı ile Sahip Olun!

Garanti BBVA kredi kartları, size birçok ayrıcalık sunuyor. Alışverişlerinizde bonus veya mil kazanabilir, taksit imkanlarından yararlanabilir, kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ancak, kredi skorunuz düşükse, bu kartlara sahip olmak zor olabilir. İşte burada devreye Anahtar Kart Programı giriyor!

Anahtar Kart Programı Nedir?

Anahtar Kart Programı, Garanti BBVA kredi kartlarının kapısını size açan bir programdır. Bu program sayesinde, Bonus, Miles and Smiles, Shop and Fly gibi Garanti BBVA bireysel kredi kartlarından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kartın tüm özellikleri, Anahtar Kart Programı ile aynı şekilde geçerlidir.

Anahtar Kart Programı Nasıl Çalışır?

Anahtar Kart Programı’na katılmak için yapmanız gereken tek şey, 700 TL veya daha fazla bir teminat tutarını Garanti BBVA vadeli veya vadesiz hesabınızda bulundurmaktır. Bu tutara bloke konulacak ve kart başvurunuz onaylanacaktır. Böylece, kredi skorunuz düşük olsa bile, Garanti BBVA kredi kartlarının avantajlarından yararlanabileceksiniz.

Anahtar Kart Programı’nın Avantajları Nelerdir?

Anahtar Kart Programı’nın size sunduğu pek çok avantaj vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Türkiye’nin en geniş üye işyeri ağına sahip olan Garanti BBVA kredi kartları ile alışverişlerinizde taksit yapabilirsiniz.
  • Her ay 300’den fazla kampanyadan yararlanabilir, indirimlerden, hediyelerden ve özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
  • Alışverişlerinizden bonus veya mil kazanabilir, kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • Anahtar Kart Programı’na dahil olduktan sonra, ödemelerinizi her 6 ayda bir değerlendireceğiz. Bankamızda kullandığınız diğer ürünler için de geçerli olmak üzere, ödemelerinizi düzenli yaparsanız, kredi skorunuzu artırabilirsiniz. Bu sayede, kartınızın teminatını kaldırabilir ve kartınızı teminatsız olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Kartınızın yıllık aidatı ve diğer ürün özellikleri, Anahtar Kart Programı’na dahil olmadan öncekiyle aynıdır. Örneğin, Anahtar Kart Programı ile Bonus’a başvurduysanız, yıllık aidatınız Bonus’un yıllık aidatıyla aynı olacaktır.
  • Teminat tutarınızı vadeli hesabınızda tutarsanız, bloke edilmiş olsa bile, Garanti BBVA’nın güncel faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Anahtar Kart Programı’na Nasıl Başvurabilirim?

Anahtar Kart Programı’na başvurmak için birkaç seçeneğiniz vardır. Bunlardan biri, Garanti BBVA şubelerine giderek detaylı bilgi almak ve başvuru yapmaktır. Diğer bir seçenek ise, Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden Bonus’a başvurmak ve uygun görülmeniz halinde Anahtar Kart Programı’na yönlendirilmektir.