Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kızılcık Şerbeti Reytingleri Alt Üst Etti! 43. Bölümde Neler Oldu?

Alev ve Abdullah'ın kaçması iki aileyi de sarsar. Pembe ve Sönmez yıkılır, Nilay canlı yayında patlar. Kızılcık Şerbeti reytingleri alt üst eder.

Yayın Tarihi: 16.12.2023 12:48
Güncelleme Tarihi: 16.12.2023 12:48

Kızılcık Şerbeti Reytingleri Alt Üst Etti! 43. Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti’nde Alev ve Abdullah’ın Aşkı Reytingleri Salladı: Pembe ve Sönmez Çıldırdı

Dün akşam (15 Aralık) ekrana gelen Kızılcık Şerbeti 43. bölümü ile izleyicileri adeta büyüledi. Yılın en çok izlenen dizisi olma yolunda ilerleyen Kızılcık Şerbeti, reyting listelerinde zirveye yerleşti. Dizinin hayranları sosyal medyada da Kızılcık Şerbeti hakkında yorum yağdırdı. Nefesleri kesen bölüm, total'de 8.9, AB'de 13.53 ve ABC1'de 11.81 reyting alarak birinciliği kimseye bırakmadı.

Kızılcık Şerbeti Reytingleri Alt Üst Etti! 43. Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti 43. Bölümde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti 43. Bölümde; Alev ve Abdullah'ın gizlice kaçması ve sonrasında aşklarını ilan etmeleri iki aileyi de şoke eder. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlayan aileler, bu duruma nasıl tepki vereceklerdir?

Pembe ve Sönmez Çıldırdı

Olanlardan en çok zarar gören Pembe oldu. İlk anda ne yapacağını bilemeyen Pembe, kendine geldikten sonra çocuklarını da yanına alır. Bu arada en büyük düşmanının Doğa olduğunu açıkça belli eder. Pembe'nin Abdullah ile görüşmesinde, ''Hevesini alsaydın bari, herkes nasıl yapıyorsa sen de öyle yapsaydın ama boşanmak ne?'' dedi. Pembe'ye seyircilerden tepki yağdı. ''Bu sözlerinden sonra Pembe'ye üzülmüyoruz. Abdullah ile Alev inşallah evlenir. Pembe her şeyi hak ediyor'' yorumlarında bulundular.

Sönmez de Pembe kadar kızının yaptığına öfkelenir ve kırılır. Annesinin bu halini gören Kıvılcım, onunla aynı fikirde olsa da ortamı sakinleştirmek için elinden geleni yapar.

Nilay Canlı Yayında Patladı

Nilay, canlı yayına katılarak yaşananları anlatır. Bu durum bazılarını sevindirirken, bazılarının da sinirlerini bozar. Ama böylece herkes olaydan haberdar olur. Abdullah ve Alev ise geride bıraktıkları yıkımın bilincinde olsalar da aşklarının tadını çıkarmaya karar verirler.