Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kızılcık Şerbeti'nin Mihri'si Gizem Yanık kimdir, kaç yaşında? Gizem Yanık'ın gerçek hikayesi

Show TV'nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezonunda Ertuğrul'un kızı Mihri karakterini canlandıran Gizem Yanık, izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Oyunculuğuyla dikkat çeken Yanık, merak uyandıran bir isim haline gelmiştir. Gizem Yanık, kariyerine dair detaylarla birlikte izleyicilerin beklentilerini arttırmaktadır. Gizem Yanık'ın doğum yeri, yaş bilgisi veya diğer projelerdeki performansı hakkında merak edilenler haberimizde.

Yayın Tarihi: 08.12.2023 18:40
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 18:40

Kızılcık Şerbeti'nin Mihri'si Gizem Yanık kimdir, kaç yaşında? Gizem Yanık'ın gerçek hikayesi

Show TV'de izleyiciyle buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosu ve özellikle Ertuğrul'un kızı Mihri karakterini canlandıran Gizem Yanık, merak konusu oldu. Dizi içindeki dikkat çeken sahneler ve etkileyici performansıyla gündemde kalmayı başaran Gizem Yanık'ın hayatına dair detaylar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema'nın hat çalışmalarına dahil olan ve Ertuğrul'un kızı olan Mihri karakteri, dizinin önemli bir hikaye çizgisini oluşturuyor. Özellikle son bölümlerde yaşanan gelişmelerle dikkat çeken Mihri'nin rolünü başarılı bir şekilde üstlenen Gizem Yanık, izleyicileri karakterin duygusal zorluklarına çekmeyi başarıyor.

kızılcık şerbeti

Gizem Yanık, daha önce Yalı Çapkını dizisinde İhsanlı ailesinin büyük oğlu Tarık'ın eski eşi olarak da ekranlarda yer almıştı. Psikiyatrik tedavi gören bir karakteri başarılı bir şekilde canlandıran Yanık, şimdi ise Kızılcık Şerbeti dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor.

GİZEM YANIK KİMDİR?

27 Şubat 2000 tarihinde dünyaya gelen Gizem Yanık, Ankara asıllı bir oyuncudur ve uzun süre Ankara'da yaşamıştır. İstanbul Okan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden %100 bursla mezun olan Yanık, aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde de tam burslu olarak eğitim almıştır. Güzel oyuncu, tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır.

kızılcık şerbeti