Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kızılcık Şerbeti 43. bölümünde ortalık yangın yeri! Kızılcık Şerbeti 43. bölüm fragman detayları

Her hafta cuma günleri reyting listesine ilk sırada yer alan Kızılcık Şerbet,i bir defa daha izleyicileri ekran başına kilitleyecek sahnelerle dikkat çekti. Abdullah ve Alev'in aşk yaşamasına sadece bir bölüm kaldı. Yaşanacak ani ölüm tüm aileyi yıktı geçti. İşte Kızılcık Şerbeti 43. bölüm fragman detayları...

Yayın Tarihi: 10.12.2023 12:10
Güncelleme Tarihi: 10.12.2023 12:10

Kızılcık Şerbeti 43. bölümünde ortalık yangın yeri! Kızılcık Şerbeti 43. bölüm fragman detayları

Her cuma akşamı Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti son bölümü ile yine tüm seyirciyi ekranları kilitlemeyi başardı. Oyunculuk performansları ve sürükleyici hikayesi ile dizi tutkunlarını her cuma ekranlara kilitleyen Kızılcık Şerbeti'nin bu hafta yeni bölümü ise gündeme bomba gibi düştü.

Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman gibi bir çok deneyimli ve başarılı oyuncunun yer aldığı dizide izleyenleri her bölüm yeni bir heyecan bekliyor.

Dizinin 42. bölümünde ise resmen tüm sırlar açığa çıkıyor. Alev ve Abdullah aşkı tüm aileyi yerle bir ediyor. Peşine Ömer’in hastalığını duyulması ise aileyi perişan ediyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 42. BÖLÜM

KIZILCIK ŞERBETİ 43. BÖLÜM FRAGMANI  

Abdullah ve Alev aşkı ifşa oluyor. Abdullah Pembe'den boşanmak istediğin dile gidiyor. Bunu duyan Pembe ise sinir krizleri geçirerek bu durumdan Doğa'yı suçluyor. Peki Pembe ve Abdullah bey gerçekten boşanacak mı? Alev ve Abdullah aşkı ateşlenecek mi?

Diğer bir yandan sessizce, uzun bir süredir hastalığıyla boğuşan Ömer ölüme çok yakındır. İyileşme umuduyla kıvılcımla barışacak Ömer, son sahnede hastanelik olacaktır. Ömer ölecek mi? Ömer ve Kıvılcım aşkı sona erecek mi? Merak edilen detayları cuma günü ekranlara gelecek Kızılcık Şerbeti’nin 43. bölümü ile öğrenebileceğiz…