Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerini paylaştığı'İstanbul İçin Son Çağrı'nın resmi fragmanını yayınladı

Netflix, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in paylaştığı yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı'nın fragmanını yayınladı. Film, İstanbul'dan New York'a giden ikilinin hikayesini anlatıyor.

Yayın Tarihi: 14.11.2023 17:57
Güncelleme Tarihi: 14.11.2023 17:57

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in başrollerini paylaştığı'İstanbul İçin Son Çağrı'nın resmi fragmanını yayınladı

Serin ve Mehmet, havaalanında tesadüfen karşılaşır. İkisi de evlidir ve İstanbul'dan New York'a iş seyahatine gitmektedir. Ancak, havaalanında tanıştıktan sonra aralarındaki tutku alevlenir. Bir geceliğine birlikte New York'u keşfe çıkan Serin ve Mehmet, şehrin en heyecan verici yerlerini ziyaret eder ve unutulmaz bir gece geçirir. Ancak, sabah uyandıklarında hayatlarına geri dönmek zorunda kalırlar.

Aşk-ı Memnu' dan yıllar sonra ilk kez birlikte kamera karşısına geçen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i buluşturan 'İstanbul İçin Son Çağrı', 24 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak.

Film hakkında neler söyleniyor?

İstanbul İçin Son Çağrı

Fragmanın yayınlanmasının ardından, film hakkında sosyal medyada heyecanlı yorumlar yapıldı. Birçok kişi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in yeniden bir araya gelmesini sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Filmin yönetmeni Gönenç Uyanık ise, 'İstanbul İçin Son Çağrı, aşkın ve ikinci şansların hikayesi' dedi. Uyanık, filmin izleyicileri hem duygusal hem de eğlenceli bir yolculuğa çıkaracağını söyledi.