Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,11%
EURO
35,41 0,08%
ALTIN
2.458,1 0,04%

Kardeşlerim dizisi'nde Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy son 3 bölümdür neden yok? Diziden ayrıldı mı?

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’de Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy’un son bölümlerde görünmemesi izleyicileri meraklandırdı. Başarılı oyuncunun diziden ayrıldığı iddia edildi. Peki, gerçek ne?

Yayın Tarihi: 24.12.2023 20:04
Güncelleme Tarihi: 24.12.2023 20:04

Kardeşlerim dizisi'nde Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy son 3 bölümdür neden yok? Diziden ayrıldı mı?

Kardeşlerim Şengül neden yok? Fadik Sevin Atasoy diziden ayrıldı mı?

Atv'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'de Şengül karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy'un son bölümlerde ekranda görünmemesi izleyicilerin kafasında soru işaretleri yarattı.

Kardeşlerim dizisi dördüncü sezonunda da cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Dizinin hayranları her hafta yeni bölümü heyecanla bekliyor. Dizide başından beri rol alan Fadik Sevin Atasoy’un performansı ise takdir topluyor. Atasoy, Şengül karakteriyle hem komik hem de dramatik sahnelerde başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Fakat başarılı oyuncu son 3 haftadır dizide yok. Bu durum izleyicilerin, ''Şengül diziden ayrıldı mı?' Sorularına neden oldu. Dizinin yapımcısı ve oyuncunun kendisinden ise konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Birsen Altuntaş'ın duyurduğuna göre, kulislerde konuşulanlar Fadik Sevin Atasoy'un diziden ayrıldığı yönünde.