Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kanal 7’nin Fenomen Dizisi Kan Çiçekleri, Yurt Dışında da Rekorlar Kırıyor

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kan Çiçekleri, birçok ülkeye satıldı ve Gürcistan’da rekor kırdı. Dizinin yapımcıları yeni bir proje için çalışıyor.

Yayın Tarihi: 06.12.2023 16:29
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 16:29

Kanal 7’nin Fenomen Dizisi Kan Çiçekleri, Yurt Dışında da Rekorlar Kırıyor

Kan Çiçekleri Dizisi Gürcistan’da Rekorlar Kırıyor

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kan Çiçekleri, uluslararası alanda da büyük ilgi görüyor. Dizi, birçok ülkeye ihraç edildi ve yüksek reytingler elde etti. Dizinin yapımcısı Unik Film ve Rains Pictures, Kanal 7 için yeni bir proje daha hazırlıyor.

Kan Çiçekleri Dizisi Nerede Yayınlanıyor?

Kan Çiçekleri dizisi, Kanal 7’de her hafta izleyicilerle buluşuyor. Dizi, geçtiğimiz hafta 1. yaşını kutladı ve geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Dizinin yurt dışı dağıtımını Global Agency üstleniyor. Dizi şu ana kadar Bosna&Hersek, Makedonya, Romanya, Gürcistan, Rusya, Ermenistan,Azerbeycan, Belarus, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Özbekistan, Türkmenistan, Sırbistan&Karadağ gibi ülkelere satıldı.

Kan Çiçekleri Dizisi Gürcistan’da Nasıl Bir Başarı Elde Etti?

Kan Çiçekleri dizisi, Gürcistan’da 4 haftadır yayınlanıyor ve reyting listelerinde zirvede yer alıyor. Dizinin son bölümü 13,97 reyting ile en çok izlenen program oldu. Dizinin Youtube izlenmeleri de oldukça yüksek.

Kan Çiçekleri Dizisinin Yapımcılarından Yeni Bir Proje Geliyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Kan Çiçekleri dizisinin yapımcısı olan Unik Film ve Rains Pictures, Kanal 7 için yeni bir dizi daha hazırlıyor. Yeni dizi, yakında primetime’da ekrana gelecek. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Kan Çiçekleri dizisinin hayranları, yeni diziyi de merakla bekliyor.