Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

John Wick serisi, yönetmen Chad Stahelski ile yeni bir anime macerasına hazırlanıyor

John Wick evrenini genişletecek yeni projeler duyuran Chad Stahelski, son olarak animasyon bir dizi üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Yayın Tarihi: 11.11.2023 18:04
Güncelleme Tarihi: 11.11.2023 18:04

John Wick serisi, yönetmen Chad Stahelski ile yeni bir anime macerasına hazırlanıyor

The Discourse podcast'ine katılan Stahelski, kendisinin temelde dahil olmadığı "The Continental" mini dizisinin ötesinde diğer "John Wick" televizyon projelerinden bahsetti.

Stahelski, daha fazla dahil olacağı yeni canlı aksiyon dizisinin Yüksek Masa'yı daha derinlemesine keşfedeceğini, ancak gizemi korumak adına tamamını göstermeyeceklerini belirtiyor. Ayrıca, televizyonun yan karakterlerin keşfedilmesi için daha uygun bir format sunduğuna inandığını söylüyor.

John Wick Serisi

Yönetmen ayrıca, henüz ismi belli olmayan bu yeni dizinin yanı sıra bir anime projesi üzerinde çalıştıklarını doğruladı ve şunları söyledi: “Bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyoruz; bu konuda gerçekten heyecanlıyız çünkü bu diziyi yapıyoruz ve bir Japon animesi yapıyoruz çünkü Japon animelerini çok seviyorum. Yani animenin bizden daha iyi başarabileceği tüm harika hikayeleri ve dünyamızı genişletecek TV şovunu yaratmak için yine de çözümümüzü bulacağız, ne demek istediğimi anlıyor musun? Ve yine de tüm eğlenceyi yaşayacağız.''

Keanu Reeves'in liderliğindeki serinin son filmi "John Wick 4" geçtiğimiz Mart ayında vizyona girdi, ilk spin-off dizisi "The Continental" ise bu sonbaharda Prime Video'da yayınlandı. Şimdi ise sırada, 7 Haziran 2024'te vizyona girmesi beklenen Ana de Armas'ın başrolünde oynadığı spin-off filmi "Ballerina" var.