Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

İş Bankası’ndan promosyonda bayram revizesi! 40.000 TL’yi duyan düğün bayram etti

Emekli promosyonlarının yanı sıra çalışanlar için de promosyonlar toplu ödeme alabilmeleri adına merakla takip ediliyor.

Yayın Tarihi: 15.06.2024 16:21
Güncelleme Tarihi: 15.06.2024 16:21

İş Bankası’ndan promosyonda bayram revizesi! 40.000 TL’yi duyan düğün bayram etti

Ülke genelinde tüm vatandaşların en çok araştırdığı konu ek ödemelerin ağababası olarak tanımlanan promosyonlar olmakta. Gerek emekli gerekse de çalışan promosyonları adına bankalar hareketliliğini sürdürürken, ay ay revize edilen kampanyalar ve ihaleler ile alakalı gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Emekli maaş promosyonları Ocak ayındaki zam sonrasında Mart ayında maaş aralığı düzenlemesi ile birlikte tutarlarda artışa gidilmişti. Şu sıralar Temmuz ayı maaş zammı sonrasında emekli promosyonları konusunda nasıl bir gelişmenin yaşanacağı merak ediliyor. Emekli promosyonlarının yanı sıra çalışanlar için de promosyonlar toplu ödeme alabilmeleri adına merakla takip ediliyor.

PROMOSYON İHALELERİ DEVAM EDİYOR

Özellikle de eğitim camiasına geçtiğimiz seneye kadar verilen promosyon tutarları düşüklüğü ile çok konuşulurken 2024 yılı itibari ile rekorlara imza atacak açıklamalar arka arkaya yapılmaya devam ediyor.

tll

 Belediye promosyonları da diğer belediye çalışanlarına öncülük edebilmesi adına yakından takip ediliyor. Özellikle de yerel seçim akabinde bir çok yeni promosyon müjdesi tutarları açıklaması yüksek meblağ olması dikkatleri çekiyor. Yeni bir açıklama tam da bayram arifesinde Aydın Efeler Belediyesi tarafından duyuruldu. Yapılan açıklamada Efeler Belediyesi personeli için rekor bir promosyona imzaların atıldığı açıklanırken, İş Bankası ile varılan mutabakat kapsamında bankanın her bir personele 40.100 TL ödeyeceği belirtildi.

Aydın Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin tarafından yapılan açıklamada rekora imzasının atılacağı bir promosyon görüşmesinin tamamlandığı belirtilirken, bayram akabinde alınacak olan ilk maaşlarda ödemelerin hesaplara aktarılacağı açıklandı.

Başkan Anıl Yetişkin, bayram öncesinde hem çalışanların hem de Aydınlıların bayramını kutlayarak sevinci paylaştı. Promosyon haberi, bayram öncesinde Efeler Belediyesi çalışanları arasında büyük bir sevinç yarattı ve belediye başkanının jesti takdir topladı.