İlk bölümüyle FOX TV’de yayınlanan Şahane Hayatım dizi büyük yankı uyandırdı!

Fox TV'nin yeni dizisi "Şahane Hayatım," izleyici karşısına çıktı. İşte Şahane Hayatım dizisiyle ilgili bilinmesi gerekenler...

İlk bölümüyle FOX TV’de yayınlanan Şahane Hayatım dizi büyük yankı uyandırdı!

Fox TV'nin yeni dizisi "Şahane Hayatım", izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini ise Meriç Acemi üstleniyor.

Dizinin çekimleri, İstanbul'un Beykoz, Beşiktaş ve Galata gibi tarihi ve turistik semtlerinde gerçekleştiriliyor. "Şahane Hayatım", İstanbul'un farklı semtlerini keşfetme fırsatı sunan bir dizi. Dizi, İstanbul'un güzelliklerini ekranlara taşımaya devam edecek.

OYUNCU KADROSUYLA İLGİ TOPLADI!

Hilal Altınbilek, dizide, Beykoz'da yaşayan genç bir kadın olan Şebnem Gümüşçü'yü canlandırıyor. Şebnem, geçmişinden kaçarak yeni bir hayat kurmak için İstanbul'a geliyor. Onur Tuna ise Şebnem'in karşı komşusu olan Mesut Öztürkmen'e hayat veriyor. Mesut, başarılı bir iş adamı olmasına rağmen, aşk hayatında şanssızdır.

Yiğit Özşener, dizide, Şebnem'in kardeşi olan Onur Gümüşçü'yü canlandırıyor. Onur, geçmişte yaptığı bir hata yüzünden ailesinden uzakta yaşamaktadır. Serkan Keskin'in de rol aldığı dizi de Keskin'in rolü Şebnem'in geçmişinden gelen Niyazi Adalı... Niyazi, Şebnem'in hayatını alt üst edecek bir sırrı saklıyor.

Nesrin Cavadzade, dizide, Şebnem'in arkadaşı olan Melisa Özsoy rolünde. Melisa, başarılı bir avukattır ve Şebnem'e destek olmaya çalışır. Sumru Yavrucuk ise karşımıza Şebnem'in annesi olan Aysel Gümüşçü olarak çıkıyor. Dizide Mesut'un eski sevgilisini canlandıran Gökçe Eyüboğlu ise, Mesut'u geri kazanmak için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor.