Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Hülya Avşar'ın İbo Show’da uygulattığı filtre eleştiri yağmuruna tutuldu!

İbo Show’a katılan Hülya Avşar, yüzüne filtre uygulattı. Bu durum sosyal medyada eleştiri ve espri konusu oldu. Avşar, daha önce de Masumiyet dizisinde filtre kullanmış ve dizi reyting kaybetmişti.

Yayın Tarihi: 02.01.2024 16:51
Güncelleme Tarihi: 02.01.2024 16:51

Hülya Avşar'ın İbo Show’da uygulattığı filtre eleştiri yağmuruna tutuldu!

Hülya Avşar’ın filtreli görüntüsü İbo Show seyircilerini şoke etti

Yılbaşı gecesi İbo Show’a katılan Hülya Avşar, filtre kullanma alışkanlığıyla izleyicileri hayrete düşürdü.

Programın sunucusu İbrahim Tatlıses ve diğer konuklar Cenk Eren, Bülent Serttaş ve Aleyna Tilki ile eğlenirken, Hülya Avşar’ın yüzüne filtre uygulandığı gözlerden kaçmadı. Avşar, daha önce rol aldığı Masumiyet dizisinde de aynı isteği yapmıştı. Ancak bu sefer filtre oranı çok fazla tutulunca, izleyicilerin gözüne hoş gelmeyen bir görüntü çıktı.

Hülya Avşar efekti sosyal medyada dalga konusu oldu

Hülya Avşar’ın filtresi, programın konuklarının da yüzlerini etkiledi. Bu durum, sosyal medyada gündem oldu ve birçok espriye konu oldu. Star TV’de yayınlanan İbo Show, uzun süre Twitter’da TT listesinde kaldı. Deneyimli televizyoncu Armağan Çağlayan ise, “Sevgili arkadaşlar 25 yıl televizyon işi yaptım, ben böyle bir filtre görmedim. Hadi ben görmedim. O bantı yayından önce teknik yönetmen de mi görmedi? İnanılır gibi değil. Bu olay bana yıllar evvel Türk Televizyon hayatında ilk inceltme efektini kullandığımız bir anıyı hatırlattı. Türk Televizyon tarihinde ilk inceltme efektini Bülent Hanıma uygulamıştık. Montaj esnasında inceltme işlemi tek bir kişiye değil görüntüdeki herkese uygulanıyordu. Yıldız Tilbe'nin de katıldığı o programda herkese inceltme efekti kullanılmıştı. Tilbe, o dönemler çok zayıftı bir de üzerine efekt uygulandığında dal gibi kalmıştı ” şeklinde eleştirdi.

Masumiyet dizisi de filtreden nasibini aldı

Hülya Avşar, FOX’ta yayınlanan Masumiyet dizisinde de filtre isteğinde bulunmuştu. Ancak bu istek, dizinin başarısını olumsuz etkiledi. Her bölümde abartılı filtre kullanımı, sosyal medyada alay konusu oldu ve dizi, düşük reytingler nedeniyle 13 bölümde final yaptı.